Jdi na obsah Jdi na menu
 


               Satanské devatero

1.SATAN znamená ukájení choutek nikoli odříkání!

2.SATAN znamená živoucí existenci,nikoli vymyšlené spirituální báchorky!

3.SATAN znamená neposkvrněnou moudrost,nikoli pokrytecký sebeklam!

4.SATAN znamená laskavost k těm,kdo ji zasluhují,nikoli lásku,vyplýtvanou na nevděčníky!

5.SATAN znamená pomstu,nikoli nastavení druhé tváře!

6.SATAN znamená odpovědnost vůči odpovědným,nikoli péči o psychycké upíry! 

7.SATAN znamená člověka jako pouhé zvíře,někdy lepšího,mnohem častěji však horšího než ti,co kráčejí po čtyřech,člověka,jenž se díky božskému duchovnímu a intelektuálnímu vývoji stal nejzkaženějším zvířetem!

8.SATAN znamená všechny tzv.hříchy,jelikož vedou k fyzickému,mentálnímu nebo emočnímu uspokojení!

9.SATAN je nejlepším přítelem,jakého kdy církev měla,jelikož jo po celá ta léta pomáhal udržovat v chodu!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bible plná lásky

(:3, 20. 8. 2015 22:49)

Takže jseš zasranej rasista jo ?

Re: Re: Bible plná lásky

(Pohan, 31. 8. 2015 19:22)

a kde je tam ta láska

Ah, pouhý sen

(Pohan, 31. 8. 2015 19:15)

Kdyby se všichni řídili jedním pravidlem .Nebuď ta největší Piča nad vesmírem tak by se žilo přímo užasne protože by taková pičovina jako je bible by nikdy nevznikla. Pohanství tu bylo dřív než Adam a Eva tak si naserte vy kokoti dodržující nesmysle pravidla. Defakto každé zvíře a rostlina je BŮH protože až zemře tak dá možnost dalším živočichu,daruji ŽIVOT DALŠÍM. Ale ne my bude věřit v takové pičovině která je ještě okradena o POHANSKÉ svátky první si zjistěte historii pak v něco věřte. Vaši pohanští předci se obracejí v hrobě (muzeu)

Ah, pouhý sen

(Pohan, 31. 8. 2015 19:15)

Kdyby se všichni řídili jedním pravidlem .Nebuď ta největší Piča nad vesmírem tak by se žilo přímo užasne protože by taková pičovina jako je bible by nikdy nevznikla. Pohanství tu bylo dřív než Adam a Eva tak si naserte vy kokoti dodržující nesmysle pravidla. Defakto každé zvíře a rostlina je BŮH protože až zemře tak dá možnost dalším živočichu,daruji ŽIVOT DALŠÍM. Ale ne my bude věřit v takové pičovině která je ještě okradena o POHANSKÉ svátky první si zjistěte historii pak v něco věřte. Vaši pohanští předci se obracejí v hrobě (muzeu)

Malý postřeh

(Tomáš Adámek, 10. 8. 2015 18:10)

Jak je vidno v téhle sekci komentářů neumí věřící nic jiného než dokola opakovat svoje texty než argumentovat jasnými komentáři které nejsou vytržené hned z Bible. Nevím jen jestli je to samomluva, příčina minimálního používaní mozku a tím pádem nahrazení mozku knihou aby myslela za ně a nebo dokonce šílenství. Nebo je to snad snaha v tom velkém množství okopírovaného biblického textu za-cenzurovat jiné názory než jsou pro-křestanské :DDDD

NO HATE, JEN UVAŽUJI NAHLAS.

Re: Malý postřeh

(láska, 11. 8. 2015 12:51)

není tam napsaný žádný Biblický text-je to všecko ze srdce (nemyslím ten sval)-ten pod tebou zase papouškuje nějaký blábol o IS a katolické inkvizici... kdo je víc?

Re: Re: Malý postřeh

(Tomáš Adámek, 11. 8. 2015 19:08)

No podle mě jste oba stejný. Papouškujete ale on alespon dodal nějaká podložená fakta které určitě nemůžeš přehlížet IS a Inkvizice mají stejné praktiky. Přesto že vaše náboženství již dnes není hrozbou stejně bych neopomíjel minulost je to jako tvrdit že se nestala.

Re: Re: Re: Malý postřeh

(láska, 12. 8. 2015 11:31)

není to mé náboženství-já nemám žádné a víra není náboženství. Ježíš Kristus nezaložil katolicismus ani inkvizici. V Bibli je že přináší pokoj a odpuštění ztápený lidem tohoto světa-to lidé z toho udělali to, o čem se mluví-vražedné organizace atd. Jsem tu jen na skok a dnešním dnem tu končím tak ahoj a Bůh ti žehnej!

Re: Re: Re: Re: Malý postřeh

(Tomáš Adámek, 12. 8. 2015 15:17)

Ovšem to samé se dá tvrdit o spoustě věcí jako například o Stalinovi nebo Hitlerovi. Ježíš to sice přímo na vinně nemá ale je za to též zodpovědný. To hodně záleží v jakém kontextu člověk Bibli pochopí protože pokud jsou tam přikázání jako " Kdo zlořečí své matce nebo otci, musí zemřít " nebo " Vyvedeš tohoto muže nebo ženu, kteří se dopustili zlé věci, ke svým branám a tohoto muže tu ženu budete kamenovat, dokud nezemřou " tak potom se nedivím. Přiznej si že znásilnění a násiljí je v Bibli hodně ale též i hodně mouder a porozumění. Řekl bych že diskuze je oboustranná máš tudíž své přesvědčení stejně jako Filip. Pokud vím v bibli se píše " Nerozhazuj perle sviním " a stejně nemůžeš změnit každého. Nech ho být na obou stranách jsou + i - takže v podstatě je to jedno. Každý má právo v něco věřit on věří v to že jste vrazi. Ale to je v pořádku myslet si to může stejně jako ty že on uhoří v pekle. Tak hej. Je to fuk pro oba je to zbytečná konverzace on nepřesvědčí tebe a ani ty jeho. Ztráta času na obou stranách. Udělej sám sobě a i jemu laskavost a vykašli se na to tady. Měj se.

Re: Re: Re: Re: Re: Malý postřeh

(láska, 12. 8. 2015 17:14)

já nejsem vrah-nikoho jsem nezabil a Ježíš za nic nemůže-za všechno si můžou lidi! On je pitomec-ldyž říká že je někdo vrah a nemá důkazy tak je to pomluva a to je trestný čin! Můžu ho žalovat, ale na takového omezeného pitomce kašlu! Pán ti žehnej! V Bivli není zlého, psal ji Bůh skrze lidi.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Malý postřeh

(Tomáš Adámek, 12. 8. 2015 22:34)

Ty jsi sice nikoho nezabil ale lidé tvojí víry ano.To ne ale pokud je všechno boží plán tak je za to odpovědný. Pokud víš vše a vidí vše. Tak je vinný stejně jako lidé co to provedli. Dle trestního zákona je to napomáhání k trestnému činu tudíž bůh je vinen vraždy. Podle mě je celkem chytrý a důkazy podložil. Říká se tomu Evropská Genocida. Násilné konvertování Pohanů. Vypálení Alexandrijské knihovny. Inkvizice. To jsou jasné historické fakty. Pomluva není žádný trestný čin a nepomlouvá dodal podložené historické fakty. Místo výmluv bych chtěl slyšet jak se jako Křestan k tomu dokážeš moráně postavit že tvý lidé v minulosti páchali takové činy a i dnes se objevují tací křestané vyhrožující smrtí ( Případ s odhalení Baphometovi sochy ) nebo zneužívaní dětí. No ne tak docela vyrůstal jsem s otcem právníkem a tyhle " nadávky " nějak trestné nejsou! Právě jsem ti doložil 2 přikázání které přímo kážou vraždu. Je to v Bibli. Neříkal jsi že to tu opouštíš ? Nechci opravdu druhé straně jakkoliv nadržovat ale svoje fakta a názor podložil. Ted už jde jen o nadávky. Než o inteligentní konverzaci. Nefandím jeho názoru že by křesťanství mělo být zrušené. Ale jak říkám. Podložil fakta a na svůj názor a přesvědčení má naprosto 100% oprávnění.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Malý postřeh

(láska, 17. 8. 2015 15:03)

idé mé víry nevraždili, ale lidé náboženství (ne všichni) ano. Víra není náboženství, to je veliký rozdíl. Já za nic nemůžu a Bůh není odpovědný za lidské jednání, protože lidé mají svobodnou vůli (vědecky podloženo jako vše co tu píšu) a Bůh nemůže za to, že se rozhodlii hřešit a páchat zlo-to je jejich problém. Na víc na Boha se lidské zákony nevztahují takkže ho těmi směšnými pragrafy nemůžeš odsoudit. Jak bys ho zatlkl? Lze chytit vítr? Ha ha ha. Trestnímu zákonu nepodléhám, protože nekonám nic, zač bych zasloužil trest od lidí. Nemůžou se mě ani dotknout bez Božího svolení. Pán s tebou. Konec komunikace-dnes jse mtu opravdu naposledy.

P.S. Ten satanský nenávistný psychopat si výmýšli kraviny, není to vědec a o světě a životě neví vůbec nic a nic mi nemůže nikdy udělat-ani v Plni ani v Praze!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Malý postřeh

(Tomáš Adámek, 17. 8. 2015 18:03)

Víra a náboženství je v podstatě jedno a to samé.V podstatě teda nejste vůbec ochoten komentovat ani přijmout fakt že kvůli Ježíšovi a jeho učení zemřelo dohromady víc lidí než při Holocaustu, Bůh přece může za vše je to velký boží plán. Já nevím pane ale vědecky podložená existence boha není, každá normální základní škola vyučuje Evoluci která je na rozdíl od Boha potvrzená už nálezy koster. Je to i váš problém protože uznáváte stejnou víru jako oni. Nesnažte se utíkat nebo ukazovat prstem na jiné lidi zkuste převzít zodpovědnost a místo sklapnutí rukou a modlení se něco doopravdy udělat co zabere. Přesvědčit lidi že ne všichni Krestané jsou stejní místo toho je slepě bránit. vyrostl jsem v rodině soudců a pro mě je zákon nadevše ale zákon sestavený z spravedlnosti a odpovědnosti nikoli zákon přikazující ukamenovaní za křivdu rodičům to je nesmysl. Nebudte jak malý vážně se chováte hůř než ten Filip samozřejmě že se na vás zákony vztahují a zda je porušíte budete muset čelet následkům s nedělat ty vaše věčné ustupky. Pane projevil jste se vážně jako fanatik pokud věříte těmhle nelogickým a naprosto dětinským blábolům. To jste říkal i minule ale upřímě vám nevěřím už jednou jste nedodržel slovo a když máte pocit že se na vás normální lidské zákony nevztahují měl by jste opustit civilizovanou společnost pokud zde budete nadále bylo by pro dobro ostatních a pro vaše vlastní zvážit vyhledání profesionální pomoci.
Upřímě když nikoho nazvete spychopatem bylo by dobré znát definici onoho slova. Psychopaté jsou často velmi inteligetní lideé na vyskoých společenských postavení. Manipulátoři a intrikáři. Hitler a Stalin byly psychopaté takže spíš než nadávku bych řekl že mu lichotíte. Já jsem ani nikde nečet že by pan Filip tvrdil že je vědcem a pokud máte dojem že o životě máte větší znalosti z Bible doporučuji jít nikdy ven pane. Však ono vás to přejde až vás nikdy na ulici přepadnou však dneska se to děje často. Dávejte na sebe pozor a nespoléhejte jen na váš vítr či jak jste to Boha nazval. Aby jste nelitoval.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Malý postřeh

(Velký vlk, 20. 8. 2015 14:04)

Víra není náboženství v tom je rozdíl! Existence Boha se nedá dokázat ani vyvrátit vědecky, kdežto evoluce je prokázaný podvod! Jak vysvětlíš kambrickou populační explozi? Kde jsou chybějící mezičlánky (mezi kostrami právě chybí)-evoluce není vědecky podložená a nemá racionální ani logický základ. Tvrdí to mnoho seriózních vědců-viz inteligentní design-ten by se měl vyučovat, snesou ho i nevěřící (nepoužívá se tam výray Bůh ani víra). Školy zaslepeně učí evoluci, protože tento světský systém i celý svět je pod mocí zlého Satana-krále všech lží a podvodů-abys tomu rozuměl-školy lžou a podvádí lidi od malička v této věci (původ světa a života). Bůh za nic nemůže-to lidi hřeší ne Bůh. Satan (ten zlý duch) všechny obolhává, ale to je na dlouo... lidé si prostě za vše můžou sami-ale všecku odpovědnost hážou na Boha. I kdybys měle sebelepší rodiče a výchovu, tak máš svobodnou vůli je poslechnout nebo ne-kdo chce konat dobro, může. Kdo zlo, může taky-ale následky si každý nese sám! Bůh nikoho k ničemu nenutí-lidé jsou dospělí a sami se rozhodují, komu věřit a co dělat-ale musí počítat s následky (za dobro odměna, za zlo trest). To je i princip kauzality přijímaný i nevěřícími lidmi a jejich vědci. Bible je pravdivá a logická a žádný blábol, a vůbec ne dětinský! Nejsem pan, nevykej mi (nesnáším to) a nebyl jsem, nejsem a nikdy nebudu fanatik. Na mě se tresty nevztahují dokud nedělám nic trestného. Ostatně zákon není nade vše-je nedokonalý a zkorumpovaný. Boží Zákon je nad lidské zákony ale také Boží milost-Bůh odpouští ale lidé často nesmyslně a krutě drestají drobné prohřešky a na vše, hlavně v tomto pitomém a zkorupovaném rádoby civilizovaném státu nepotřebují zákony, které politici a mafiání sejně obcházejí! Soudci i policajti nic nedělají a berou úplatky! Hanba justici! Tfuj! Soudce pozavírat a politiky a mafiány taky! Psychopati už nevládnou-a ten Filip je psychopat a ty jsi naivní že věříš lidem a jejich spravedlnosti-je slepá. Všichni jsme zkorumpovaní hřšníci a nikdo není dobrý-jen Bůh! A nikoho nepřikazuje kamenovat-teď je čas milosti. A vyjdu ven a nic se mi nestane-Bůh mě prostě chrání a navíc se tolik nepřepadá (ne za každým rohem-nci takového jsem nikde neviděl ani tady ani v USA ani nikde jinde-dost to zveličuješ). Navíc se umím bránit a klidně se nechám i zabít-smrt nic není, ani nebolí (smrt je pouhý spánek, konec utrpení ve světě). Nikdy bych nikomu ani sobě neublížil. a ten "vítr" mě ochrání

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Malý postřeh

(Tomáš Sradámek, 20. 8. 2015 18:13)

už drž hubu ty hádavej čuráku! Víra prostě není náboženství tak jdi do prdele a ty svém pseudovědecké plky si vezmi s sebou! četl jsem studii od vědců, kteří spočítaly, že do archy by se toho vešlo víc než do Titaniku který byl přeplácaný a zfušovaný a po zásluze se potopil! tak už zmlkni ty satanská buzno a táhni do ateistické prdele kam patříš-evoluce je podvod-v dětství ti lhali tak se s tím smiř! jsi hříšník jako každý jiný a posmrti tě taky čeká soud! kreténe-tebe potkat tak tě zmlátím že by ses s z toho podělal! howgh a táhni! a nauč se psát sovisle a normálně-zopakuj si sloh! Tady je ale dneska parta čuráků se mmnou v čele! věřit si budu v co chci a ty taky! bleeeeeeeeeeeee

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Malý postřeh

(vědoprd, 24. 8. 2015 13:53)

já ti poroučet budu a kašlu na tvá práva! a dotknu se tě kdykoli budu chtít! tak si to směšné oznámení podej-ale nejdřív mě budeš muset vypátrat ale to se ti chlapečku nepodaří! navíc kamarádjím s důležitými policajty i soudci v celé této zemi i EU. Takže mě by osvobodili a podpořili ale te be zašili. To ty se mě nemůžeš dotknout! Já jsem zákon, soud i trest! Napiš ještě těm zkorumpovaným gestapákům že jsem v IS ty blbe-plkáš tu nesmysly a pláčeš na špatném hrobě. Tvou rodinu se zelenými mozečky vůbec neuznávám a tebe taky-jen se směju-typický vymaštěný zelený mozeček co si hraje na aristokracii a honoraci-ale jseš stejný šupák jako ti všici okolo.Umím: karate, aiki-do, kung-fu, capoeiru, tae-kwon-do, nindži-tsu, ju-do, krav-maga a umím ovládat všechny druhy zbraní. A na rozdíl od tebe se s tím nevytahuju jako ty s tou svou primitivní "vědou" které ani nerozumíš páč nejsi vědec jako já! Jsem ve všem lepší a vyspělejší než ty a s ty jsi pro mě jako komár nic víc! kašlu na tebe a nebudu se s tebou špinit. Zalez ty hmyze do díry a čekej na poslední soud! ha ha ha ha ha

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Malý postřeh

(vědoprd, 27. 8. 2015 13:09)

prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrd

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Malý postřeh

(Tomáš Adámek, 20. 8. 2015 15:46)

Neobracejte se furt na fakt že víra není náboženství a přestante se vykrucovat z pravdy a faktů takové jsou dané jasné mantinely. To se zrovna vám křestanům hodí že evoluce " je podvod " ale bůh se nedá zpochybnit. Myslím si přesný opak pane. Rozhodně radši budu věřit logičtější verzi příběhu než že nás vytvořil pán na obláčku. Normálně. Vědecký pokrok kdo by se hrabal v zemi v době kamenné to jste upalovali ještě lidi. Vaše víra nás nikam neposunula věda nás dostala až na měsíc a dokonce za hranice Sluneční soustavy. To nemyslíte vážně? Že nemá logický základ ? A fakt že máme nejblíže k opicím a druhy koster nalezené stejně jako lidé a opice to není nic ? Mimochodem už našli dost pravděpodobných chybějících článků ale není to jako bible že si kdo může vymyslet jak to bylo tohle se musí vědecky zkoumat. Žádné kompromisy to vede akorát k nárustu stížností náboženských radikálů že ne nebere v potaz i jejich verze tudíž povolíme uzel jednomu a bude chtít každý. Ano samozřejmě školy jsou pod nadvládou Satana. To jsme si v 5 třídě myslel taky ale potom jsem přestal věřit v jednorožce. Copak si nevidíte do pusy co za nesmysli tu žvatláte ? Můžete si za všechno sami už si přestante hrát na chudáky začínám soucítit s Filipem a jeho texty protože je opravdu otravné jak ublíženě se tváříte a potom bez mrknutí oka vyslovíte hovadinu jako že duchové a démoni ovládají školy to je na blázinec. Dobro a zlo je irelevantní pro nikoho je dobré zabíjet a pro nikoho modlit se. Pro nikoho je špatné brát drogy a pro nikoho je to nebe tudíž dělat dobro nebo zlo může být cokoliv vytržené z kontextu. To je zase karma to je jiné náboženství pane už se v tom sám motáte.Já v to nevěřím protože znám dost lidí co se toho kodexu drží a děje se přesný opak.Tomu se musím smát opravdu hloupější blábol jsem neslyšel :-D že není dětinská ? Že Noemova archa byla menší než Titanic ale zvládna pojmout zvířat větší váhy než lidské a měli zásoby na 2 roky přitom Titanic na 3 měsíce ? Nejse plázen ? :-D Mám svobodnou vůli mohu vám říkat jak uznám za vhodné ;-) pro mě jste fanatik a hoden max svěrající kazajky :-) .Vztahují se na každého a zákony se drží. Pro mě je kodex ctnosti nadevše já se držím zdravého rozumu a zákonů nic není dokonalé ale věřím že vše se dá vyřešit pokud lidi nebudou zaslepení svojí pravdou jak levicový tak pravicový a to se vztahuje i na víru. Bohužel na mě se boží zákony nevztahují já se biblí neřídím a můj zákon to není. Jí nikdy žít nebudu a ani nechci. Dejte si přes hubu váš pradědeček umíral za zem a můj též a vy zde ještě budete cimrat o tom jak se vám špatně žije v téhle zemi. Nikdo vás tu nedrží můžete jet do super demokratické a křestanské Ameriky klidně. Tomu se říká právo barbare! Sklapněte ignorante v mé rodině máme policejní a vojenskou tradici vy víte uplné prd o práci jako je taková pacifisti a fanatici jako vy by zasloužili vojnu toho panbíčkáře by z vás rychle dostali ven! Pozavírat akorát vás vy blázne. Vaše víra je slepá a vaše řeči prázdné když ani neznáte pravý význam slova psychopat. Opravdu žijete nikde jinde než já já žiju v krásné zemi ale musím si dávat pozor protože každou chvilku se přepadává však ono vás to s tím pánem bohem přejde z toho vyrostete jednou vás okradou a ejhle kde byl váš bůh ? Jste prostě blázen udělejte laskavost sobě i lidem ve vašem okolí. Běžte se udat na polici. Vážně už rozumím Filipovi. S vámi se diskutovat nedá jen se oháníte žvásty a prázdnými gesty, žádné životí zkušenosti nebo znalosti jen bible. Já vám to přeju jen si žijte v té vaší imaginární realitě. Já si radši ohlídám svoje záda sám nepotřebuji ukolébavky a ani imaginární přátelé

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Malý postřeh

(Tomáš Adámek, 20. 8. 2015 23:05)

" Tomáš Smradámek " oh intelekt 11ti letého ditětě ;)
Nemáte sebemenší právo mi jakkoliv poroučet jediný kdo se hádá jste vy já klidně debatuji! Snad nebudeš brečet! Samozřejmě to bylo nikde v kostele na toaletě v časopise " Ježíš rulez " ? To je jasný nesmysl! Nejsem satan ani homosexuál je mi vás líto že jste jako dítě nedostal patřičné základní vzdělání a nedokážete se smířit s realitou že pohádky a imaginární přátele jsou prostě k smíchu! Po smrti mě čeká rakev nemohu k soudu když budu mrtvý logika pane ;) ! Nemůžete s emě ani dotknout nejenom že tohle jsou výhružky a mohu na vás podat trestní oznámení ale navíc pokud jste tak velký křestan právě jste si proti řečil! nepřátelům musíte nastavit druhou tvář jak vás to učí tak bible ;) Pane vy mě nemáte co poučovat pokud věříte v takové nesmysli! Děkuji že uznáváte a tolerujete mojí volbu víry a já věřím v jasná podložená vědecká fakta. bleeeeeeeeeeeee ? Pokud je vám zle jděte na toaletu. Chápu vás. Z těch komentářů je mi blivno též

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Malý postřeh

(Tomáš Adámek, 12. 8. 2015 22:50)

A navíc. Stejně vám muselo být jasné jaké komentáře zde budou. Je to stránka o Satanismu. Pokud jste křestan co tu v první radě vůbec děláte? Pokud jste nepřišel sám a dobrovolně. Nemáte důvod proč si stěžovat a já to vnímám akorát jako provokaci. To dá rozum že nepůjdu na nacistické stánky když jsem žid. Tak proč když jsem křestan bych chodil na Satanské. Leda s umyslem provokovat ale už dopředu jste musel očekávat tyhle reakce


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20

následující »