Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


               Satanské devatero

1.SATAN znamená ukájení choutek nikoli odříkání!

2.SATAN znamená živoucí existenci,nikoli vymyšlené spirituální báchorky!

3.SATAN znamená neposkvrněnou moudrost,nikoli pokrytecký sebeklam!

4.SATAN znamená laskavost k těm,kdo ji zasluhují,nikoli lásku,vyplýtvanou na nevděčníky!

5.SATAN znamená pomstu,nikoli nastavení druhé tváře!

6.SATAN znamená odpovědnost vůči odpovědným,nikoli péči o psychycké upíry! 

7.SATAN znamená člověka jako pouhé zvíře,někdy lepšího,mnohem častěji však horšího než ti,co kráčejí po čtyřech,člověka,jenž se díky božskému duchovnímu a intelektuálnímu vývoji stal nejzkaženějším zvířetem!

8.SATAN znamená všechny tzv.hříchy,jelikož vedou k fyzickému,mentálnímu nebo emočnímu uspokojení!

9.SATAN je nejlepším přítelem,jakého kdy církev měla,jelikož jo po celá ta léta pomáhal udržovat v chodu!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hóvno!

(Miloš Ze-man, 12. 4. 2016 15:04)

Hovno prdel sračka-Zemanova značka
Hovno prdel kamení-Satanovo znamení.

Logický agrument z toho plynoucí: Zeman je Satan! Hotovka!

Joooo, Satan?

(PRDEL ZEMAN z LANDU, 12. 4. 2016 15:03)

"Král" Satan to je "kmán", prdět nechce, sám je sám.
Tomu kdo se usírat, mstí se-musí uchcávat!
I můj šulín na něj pliv!
Satane, Satane, uprdnem si jo a jo
Satane, Satane, zácpa navždy přestane, ba-jó!

.I,,I I,,I.

(Magor, 1. 12. 2015 20:34)

Bůh se slitoval
A vzal všechny věřící do rájea najednou


mír na zemi

P.I:

(Fagor, 12. 4. 2016 14:30)

Satan se slitoval
A vzal všechny nevěřící do Peklaa najednou


mír na Zemi

Chyby: Země s velkým Z a Ráj s velkým R (vlastní jména)

Ježíš je jediný Bůh a Pán!!

(láska, 29. 10. 2015 15:23)

Vyvyšuji jméno Ježíš nad všechny mocnosti a panstva v povětří, na Zemi. ve vodě i pod zemí! Démoni a padlí andělé táhněte do bezedné propasti a čekjete na konečný Boží Soud! Satane, odejdi odtud! Svazuji tě ve jménu jediného Krále a Pána Ježíše Krista! Vyvyšuji jméno Ježíš nad všechny mocnosti a panstva v povětří, na Zemi. ve vodě i pod zemí! Démoni a padlí andělé táhněte do bezedné propasti a čekjete na konečný Boží Soud! Satane, odejdi odtud! Svazuji tě ve jménu jediného Krále a Pána Ježíše Krista! Vyvyšuji jméno Ježíš nad všechny mocnosti a panstva v povětří, na Zemi. ve vodě i pod zemí! Démoni a padlí andělé táhněte do bezedné propasti a čekjete na konečný Boží Soud! Satane, odejdi odtud! Svazuji tě ve jménu jediného Krále a Pána Ježíše Krista! Vyvyšuji jméno Ježíš nad všechny mocnosti a panstva v povětří, na Zemi. ve vodě i pod zemí! Démoni a padlí andělé táhněte do bezedné propasti a čekjete na konečný Boží Soud! Satane, odejdi odtud! Svazuji tě ve jménu jediného Krále a Pána Ježíše Krista! Vyvyšuji jméno Ježíš nad všechny mocnosti a panstva v povětří, na Zemi. ve vodě i pod zemí! Démoni a padlí andělé táhněte do bezedné propasti a čekjete na konečný Boží Soud! Satane, odejdi odtud! Svazuji tě ve jménu jediného Krále a Pána Ježíše Krista! Vyvyšuji jméno Ježíš nad všechny mocnosti a panstva v povětří, na Zemi. ve vodě i pod zemí! Démoni a padlí andělé táhněte do bezedné propasti a čekjete na konečný Boží Soud! Satane, odejdi odtud! Svazuji tě ve jménu jediného Krále a Pána Ježíše Krista! Vyvyšuji jméno Ježíš nad všechny mocnosti a panstva v povětří, na Zemi. ve vodě i pod zemí! Démoni a padlí andělé táhněte do bezedné propasti a čekjete na konečný Boží Soud! Satane, odejdi odtud! Svazuji tě ve jménu jediného Krále a Pána Ježíše Krista! Vyvyšuji jméno Ježíš nad všechny mocnosti a panstva v povětří, na Zemi. ve vodě i pod zemí! Démoni a padlí andělé táhněte do bezedné propasti a čekjete na konečný Boží Soud! Satane, odejdi odtud! Svazuji tě ve jménu jediného Krále a Pána Ježíše Krista! Vyvyšuji jméno Ježíš nad všechny mocnosti a panstva v povětří, na Zemi. ve vodě i pod zemí! Démoni a padlí andělé táhněte do bezedné propasti a čekjete na konečný Boží Soud! Satane, odejdi odtud! Svazuji tě ve jménu jediného Krále a Pána Ježíše Krista!

Re: Ježíš je jediný Bůh a Pán!!

(Pohan, 7. 11. 2015 15:18)

Že tě to baví psát takovou pičovinu pořad dokola, ale překvapujeme tvoje slepé odhodlaní stále se zastávat takového  nesmyslu. Jen tak pro zajímavost zajímal ses někdy o jiné náboženství? Kdy vzniklo atd. nebo o to tvoje když tak vehementně zastáváš? A nebo máš doma jen bibli a tím to hasne. Klapky na očích a sluchátka na uších to je to vaše pravé ořechové jenom ničit toho čeho se bojíte nebo někdo řekne že to je zlo. Jak víš že třeba ty sloužíš zlu. Zabíjeni, upalovaní, mučeni a války to všechno křičeli biskupové a papežové několik staletí.
A co bible základ morálky to jo. Příkladem je Lot obětoval svoji dceru místo andělu a ten byl dobry člověk. No nevím ale takhle morálka nevypadá bible neučí nic víc co se už vědělo jen to je jiném obalu s vice krve a zabíjeni.

Re: Re: Ježíš je jediný Bůh a Pán!!

(Antipohan, 11. 11. 2015 17:26)

DRŽ HUBU a nereaguj na něj!!!

Re: Re: Re: Ježíš je jediný Bůh a Pán!!

(Pohan, 21. 11. 2015 15:29)

A je to tady agresivita HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
co už doma stavíš  hranici. Nejsi výjimka jsi stejná ovce jako IS ale místo "Allahu akbar" křičíte "Ježiš Kristus ".
To bude tím že pochází ze stejné lokality tak že není se čemu divit že mate tolik podobného. A podle odpovědi co jsi napsal(a)  jsem měl nejspíš pravdu víš o svém náboženství velké kulové. A nakonec jedna hláška ze seriálu Červený trpaslík  „Archeologové poblíž hory Sinaj našli stránku knihy, která je odborníky považována za součást Bible. Experti nyní určují její stáří. V případě, že je skutečně pravá, patří na 1. stranu a její biblický text zní: "Mé milované Kendy. Všechny postavy v této knize jsou fiktivní a jakákoli podobnost se žijícími, či mrtvými je čistě náhodná." Církevní představitelé tuto stranu jednotně odmítli“  

Re: Re: Re: Re: Ježíš je jediný Bůh a Pán!!

(Antipohan, 30. 11. 2015 15:32)

co je to? ha ha ha ha ha ha? zasekl se ti CAPS LOCK? Kdo je Kendy? RED DWARF je stupidní sračka! už drž HUBU a nereaguj na něj SATANE, jenom tu ztrácíš čas. Raději se uč nebo pracuj nebo hoň Slender Mana, jestli víš co to je! Sralláhu Nazdar! Vivat IS SS

Re: Re: Re: Re: Re: Ježíš je jediný Bůh a Pán!!

(Pohan, 1. 12. 2015 20:19)

Ale ty jsi na špatném místě tohle je Satanic stránka  já tam nevidím napsáno Vlez do prdelka Pana Boha a jeho pičus party nebo OdkrytePravdy atd. Ty jsi nezvaným hostem na tomto místě. Připlazíš se sem a buzeruješ lidi ať zahodí mozek a přidají se do stáda zombie věřici špatně opsané povýtce o Bohu co vytvoří nedokonalou bytost a potom je trestá za to že udělali chybu a potom o jeho synáčkovi který slíbil že zničí veškero zlo, ale přitom jenom žvanil. A to nejlepší je to že ti vnucuje cestu přitom máš svobodu volby. Půjdu do pekla za to že nevěřím v trojjedinného žarlivého rozmrazeného spratka který hned zničí jiné názory nebo odpor. Lucifer ho prokoul a uvědomil co to je za čuraka a proto se vzepřel fanatizmu a diktatuře a ukázal všem pravdu to Lucifera je právy mučedník a ne Ježíš Kristus. Takže buď tu svoji básničku přepiš nebo jdi o dům dal a už se nevracej.A to že říkáš Red Dwarf je sřačka tak to je tvůj problém že nepochopíš daný humor a u Slender Man pronásleduje on tebe ne ty jeho to dělají faráři co nahání dětičky co moc zlobili. Nepleť si sci-fi s realitou.  
To je dobře že si podpořil pozdravem IS a SS ale neprotiřečí se tak trochu??? Byt křesťan vraždit jak islámsky stát a vládnou jako nacista dobra kombinace tohle by měla byt první strana bible.

Re: Ježíš je jediný Bůh a Pán!!

(Vyslanec Antikrista, 20. 12. 2015 16:59)

Satan je tu doma, raději odsud odejdi ty a chcípni někde na poušti. :D

Re: Re: Ježíš je jediný Bůh a Pán!!

(Vyslanec Prdeláče, 12. 4. 2016 14:27)

Hoven je tu doma, raději odsud odejdi ty a chcípni někde na poušti. :B

Co je to to D: ? Dement?

Re: Re: Ježíš je jediný Bůh a Pán!!

(Vyslanec Prdeláče, 12. 4. 2016 14:28)

Hoven je tu doma, raději odsud odejdi ty a chcípni někde na poušti. :B

Co je to to D: ? Dement?

jezis

(Muflon, 11. 1. 2016 18:57)

Jebat uboheho jezise!!

Satan

(Pufflon, 12. 4. 2016 14:22)

Jebat uboheho Satana!!

Chyba: ve slově Ježíš se píše velké J (vlastní jméno). Raději se vrať do školy a uč se ČEZky

Satan znamená pomstu

(Stigma, 2. 2. 2016 11:21)

Satan není ZLO!!!!

Re: Satan znamená pomstu

(markket_antichristova666, 12. 2. 2016 21:29)

tvoje máma je zlo :DD

Re: Re: Satan znamená pomstu

(Parkket_antiSatanova999,, 12. 4. 2016 14:20)

tvoje bába je zlo!

Satan znamená prdel

(Pstigma, 12. 4. 2016 14:18)

Satan je ZLO! Píčo

SatanŽije

(markket_antichristova666, 12. 2. 2016 21:28)

Satan je někdo!! On žije, je tu s námi :)) Satan je můj Bůh!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20

následující »