Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


               Satanské devatero

1.SATAN znamená ukájení choutek nikoli odříkání!

2.SATAN znamená živoucí existenci,nikoli vymyšlené spirituální báchorky!

3.SATAN znamená neposkvrněnou moudrost,nikoli pokrytecký sebeklam!

4.SATAN znamená laskavost k těm,kdo ji zasluhují,nikoli lásku,vyplýtvanou na nevděčníky!

5.SATAN znamená pomstu,nikoli nastavení druhé tváře!

6.SATAN znamená odpovědnost vůči odpovědným,nikoli péči o psychycké upíry! 

7.SATAN znamená člověka jako pouhé zvíře,někdy lepšího,mnohem častěji však horšího než ti,co kráčejí po čtyřech,člověka,jenž se díky božskému duchovnímu a intelektuálnímu vývoji stal nejzkaženějším zvířetem!

8.SATAN znamená všechny tzv.hříchy,jelikož vedou k fyzickému,mentálnímu nebo emočnímu uspokojení!

9.SATAN je nejlepším přítelem,jakého kdy církev měla,jelikož jo po celá ta léta pomáhal udržovat v chodu!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Ježíš je jediný Bůh a Pán!!

(Pohan, 31. 8. 2015 19:27)

co pak nemáš splněné kvóty tak verbuješ

Bible plná lásky

(:3, 13. 8. 2015 5:24)

Svatá Marie byla pana, když nepočítáš análek ;) ;)

Re: Bible plná lásky

(láska, 17. 8. 2015 14:58)

Zmlkni SATANE a nebuď sprostý. Říká se anál a takové prasárny jsou absolutně zvrhlé a ty ani to ani neumíš dělat puberťáku

Re: Re: Bible plná lásky

(:3, 17. 8. 2015 18:09)

Oh já jem jen člověk ne Satan vy blázínku :-P asi vám dlouho vymývali ten primitivní mozeček že ano ? Copak je sprostého na tom co jsem napsal není tam ani jednu vulgární slovo.Anál je zdrobněnělina víte ubožáčku. Musel jsem to slovo zmenčit pač jsem si celkem jistá že Marie měla hodně uzký otůrek. Absolutně zvrhlé ? A takže panna porodí dítě ? A kněží znásinují děti a to je v pořádku že vy ubožáčků ? :-) Za to ty určitě ano že jo ? Masturbace je přece hřích tak musíš šukat hodně děr aby se suspokojil ty Ježiškovskej prasáku :-P Radši si ho ufikni a jdi do celibátu at jseš alepson tošku užitečnej a použitelnej blázínku :3

Re: Re: Re: Bible plná lásky

(:3, 20. 8. 2015 13:33)

? já nechci být užitečný ani použitelný-mě baví provokovat sprosté pitomce a bezvěrce jako jsi ty. to nemáš co na práci že lezeš do této žumpy? jdi radši studovat pubertáku-ani nevíš co to je anál a co je to penis a jak se souloží. Jdi se zeptat učitele bilologie jestli víš co to je. hahahahahahahahahahaha

Re: Re: Re: Re: Bible plná lásky

(:3, 20. 8. 2015 15:49)

Co si vymyslet vlastní jméno a nekopírovat moje kreténku ? všimnul sjem si člověk jako vy není použítelný protože má v hlavě nasráno jak v pytli od brambor. Je vidno že nemáš nic lepšího na práci hlupáčku .Narozdíl od tebe mě už je dvacet let hlupáčku a souložím tak často jako ty si koušeš nehty na prstou prasáčku. To si mě teda setřel drsnáku hned se cítíš líp ? Dělá ti to dobře ? Zapomínáš tím na problémy doma jak tě zneužíval tatínek co bukvičko ?

Re: Re: Re: Re: Re: Bible plná lásky

(:3, 20. 8. 2015 18:08)

olib si prdel ty 14 zdemtní romské vemeno! smrdí ti prdel tak si utři a táhni do školy blbečku

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bible plná lásky

(:3, 20. 8. 2015 22:49)

Takže jseš zasranej rasista jo ?

Re: Re: Bible plná lásky

(Pohan, 31. 8. 2015 19:22)

a kde je tam ta láska

Ah, pouhý sen

(Pohan, 31. 8. 2015 19:15)

Kdyby se všichni řídili jedním pravidlem .Nebuď ta největší Piča nad vesmírem tak by se žilo přímo užasne protože by taková pičovina jako je bible by nikdy nevznikla. Pohanství tu bylo dřív než Adam a Eva tak si naserte vy kokoti dodržující nesmysle pravidla. Defakto každé zvíře a rostlina je BŮH protože až zemře tak dá možnost dalším živočichu,daruji ŽIVOT DALŠÍM. Ale ne my bude věřit v takové pičovině která je ještě okradena o POHANSKÉ svátky první si zjistěte historii pak v něco věřte. Vaši pohanští předci se obracejí v hrobě (muzeu)

Ah, pouhý sen

(Pohan, 31. 8. 2015 19:15)

Kdyby se všichni řídili jedním pravidlem .Nebuď ta největší Piča nad vesmírem tak by se žilo přímo užasne protože by taková pičovina jako je bible by nikdy nevznikla. Pohanství tu bylo dřív než Adam a Eva tak si naserte vy kokoti dodržující nesmysle pravidla. Defakto každé zvíře a rostlina je BŮH protože až zemře tak dá možnost dalším živočichu,daruji ŽIVOT DALŠÍM. Ale ne my bude věřit v takové pičovině která je ještě okradena o POHANSKÉ svátky první si zjistěte historii pak v něco věřte. Vaši pohanští předci se obracejí v hrobě (muzeu)

Malý postřeh

(Tomáš Adámek, 10. 8. 2015 18:10)

Jak je vidno v téhle sekci komentářů neumí věřící nic jiného než dokola opakovat svoje texty než argumentovat jasnými komentáři které nejsou vytržené hned z Bible. Nevím jen jestli je to samomluva, příčina minimálního používaní mozku a tím pádem nahrazení mozku knihou aby myslela za ně a nebo dokonce šílenství. Nebo je to snad snaha v tom velkém množství okopírovaného biblického textu za-cenzurovat jiné názory než jsou pro-křestanské :DDDD

NO HATE, JEN UVAŽUJI NAHLAS.

Re: Malý postřeh

(láska, 11. 8. 2015 12:51)

není tam napsaný žádný Biblický text-je to všecko ze srdce (nemyslím ten sval)-ten pod tebou zase papouškuje nějaký blábol o IS a katolické inkvizici... kdo je víc?

Re: Re: Malý postřeh

(Tomáš Adámek, 11. 8. 2015 19:08)

No podle mě jste oba stejný. Papouškujete ale on alespon dodal nějaká podložená fakta které určitě nemůžeš přehlížet IS a Inkvizice mají stejné praktiky. Přesto že vaše náboženství již dnes není hrozbou stejně bych neopomíjel minulost je to jako tvrdit že se nestala.

Re: Re: Re: Malý postřeh

(láska, 12. 8. 2015 11:31)

není to mé náboženství-já nemám žádné a víra není náboženství. Ježíš Kristus nezaložil katolicismus ani inkvizici. V Bibli je že přináší pokoj a odpuštění ztápený lidem tohoto světa-to lidé z toho udělali to, o čem se mluví-vražedné organizace atd. Jsem tu jen na skok a dnešním dnem tu končím tak ahoj a Bůh ti žehnej!

Re: Re: Re: Re: Malý postřeh

(Tomáš Adámek, 12. 8. 2015 15:17)

Ovšem to samé se dá tvrdit o spoustě věcí jako například o Stalinovi nebo Hitlerovi. Ježíš to sice přímo na vinně nemá ale je za to též zodpovědný. To hodně záleží v jakém kontextu člověk Bibli pochopí protože pokud jsou tam přikázání jako " Kdo zlořečí své matce nebo otci, musí zemřít " nebo " Vyvedeš tohoto muže nebo ženu, kteří se dopustili zlé věci, ke svým branám a tohoto muže tu ženu budete kamenovat, dokud nezemřou " tak potom se nedivím. Přiznej si že znásilnění a násiljí je v Bibli hodně ale též i hodně mouder a porozumění. Řekl bych že diskuze je oboustranná máš tudíž své přesvědčení stejně jako Filip. Pokud vím v bibli se píše " Nerozhazuj perle sviním " a stejně nemůžeš změnit každého. Nech ho být na obou stranách jsou + i - takže v podstatě je to jedno. Každý má právo v něco věřit on věří v to že jste vrazi. Ale to je v pořádku myslet si to může stejně jako ty že on uhoří v pekle. Tak hej. Je to fuk pro oba je to zbytečná konverzace on nepřesvědčí tebe a ani ty jeho. Ztráta času na obou stranách. Udělej sám sobě a i jemu laskavost a vykašli se na to tady. Měj se.

Re: Re: Re: Re: Re: Malý postřeh

(láska, 12. 8. 2015 17:14)

já nejsem vrah-nikoho jsem nezabil a Ježíš za nic nemůže-za všechno si můžou lidi! On je pitomec-ldyž říká že je někdo vrah a nemá důkazy tak je to pomluva a to je trestný čin! Můžu ho žalovat, ale na takového omezeného pitomce kašlu! Pán ti žehnej! V Bivli není zlého, psal ji Bůh skrze lidi.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Malý postřeh

(Tomáš Adámek, 12. 8. 2015 22:34)

Ty jsi sice nikoho nezabil ale lidé tvojí víry ano.To ne ale pokud je všechno boží plán tak je za to odpovědný. Pokud víš vše a vidí vše. Tak je vinný stejně jako lidé co to provedli. Dle trestního zákona je to napomáhání k trestnému činu tudíž bůh je vinen vraždy. Podle mě je celkem chytrý a důkazy podložil. Říká se tomu Evropská Genocida. Násilné konvertování Pohanů. Vypálení Alexandrijské knihovny. Inkvizice. To jsou jasné historické fakty. Pomluva není žádný trestný čin a nepomlouvá dodal podložené historické fakty. Místo výmluv bych chtěl slyšet jak se jako Křestan k tomu dokážeš moráně postavit že tvý lidé v minulosti páchali takové činy a i dnes se objevují tací křestané vyhrožující smrtí ( Případ s odhalení Baphometovi sochy ) nebo zneužívaní dětí. No ne tak docela vyrůstal jsem s otcem právníkem a tyhle " nadávky " nějak trestné nejsou! Právě jsem ti doložil 2 přikázání které přímo kážou vraždu. Je to v Bibli. Neříkal jsi že to tu opouštíš ? Nechci opravdu druhé straně jakkoliv nadržovat ale svoje fakta a názor podložil. Ted už jde jen o nadávky. Než o inteligentní konverzaci. Nefandím jeho názoru že by křesťanství mělo být zrušené. Ale jak říkám. Podložil fakta a na svůj názor a přesvědčení má naprosto 100% oprávnění.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Malý postřeh

(láska, 17. 8. 2015 15:03)

idé mé víry nevraždili, ale lidé náboženství (ne všichni) ano. Víra není náboženství, to je veliký rozdíl. Já za nic nemůžu a Bůh není odpovědný za lidské jednání, protože lidé mají svobodnou vůli (vědecky podloženo jako vše co tu píšu) a Bůh nemůže za to, že se rozhodlii hřešit a páchat zlo-to je jejich problém. Na víc na Boha se lidské zákony nevztahují takkže ho těmi směšnými pragrafy nemůžeš odsoudit. Jak bys ho zatlkl? Lze chytit vítr? Ha ha ha. Trestnímu zákonu nepodléhám, protože nekonám nic, zač bych zasloužil trest od lidí. Nemůžou se mě ani dotknout bez Božího svolení. Pán s tebou. Konec komunikace-dnes jse mtu opravdu naposledy.

P.S. Ten satanský nenávistný psychopat si výmýšli kraviny, není to vědec a o světě a životě neví vůbec nic a nic mi nemůže nikdy udělat-ani v Plni ani v Praze!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Malý postřeh

(Tomáš Adámek, 17. 8. 2015 18:03)

Víra a náboženství je v podstatě jedno a to samé.V podstatě teda nejste vůbec ochoten komentovat ani přijmout fakt že kvůli Ježíšovi a jeho učení zemřelo dohromady víc lidí než při Holocaustu, Bůh přece může za vše je to velký boží plán. Já nevím pane ale vědecky podložená existence boha není, každá normální základní škola vyučuje Evoluci která je na rozdíl od Boha potvrzená už nálezy koster. Je to i váš problém protože uznáváte stejnou víru jako oni. Nesnažte se utíkat nebo ukazovat prstem na jiné lidi zkuste převzít zodpovědnost a místo sklapnutí rukou a modlení se něco doopravdy udělat co zabere. Přesvědčit lidi že ne všichni Krestané jsou stejní místo toho je slepě bránit. vyrostl jsem v rodině soudců a pro mě je zákon nadevše ale zákon sestavený z spravedlnosti a odpovědnosti nikoli zákon přikazující ukamenovaní za křivdu rodičům to je nesmysl. Nebudte jak malý vážně se chováte hůř než ten Filip samozřejmě že se na vás zákony vztahují a zda je porušíte budete muset čelet následkům s nedělat ty vaše věčné ustupky. Pane projevil jste se vážně jako fanatik pokud věříte těmhle nelogickým a naprosto dětinským blábolům. To jste říkal i minule ale upřímě vám nevěřím už jednou jste nedodržel slovo a když máte pocit že se na vás normální lidské zákony nevztahují měl by jste opustit civilizovanou společnost pokud zde budete nadále bylo by pro dobro ostatních a pro vaše vlastní zvážit vyhledání profesionální pomoci.
Upřímě když nikoho nazvete spychopatem bylo by dobré znát definici onoho slova. Psychopaté jsou často velmi inteligetní lideé na vyskoých společenských postavení. Manipulátoři a intrikáři. Hitler a Stalin byly psychopaté takže spíš než nadávku bych řekl že mu lichotíte. Já jsem ani nikde nečet že by pan Filip tvrdil že je vědcem a pokud máte dojem že o životě máte větší znalosti z Bible doporučuji jít nikdy ven pane. Však ono vás to přejde až vás nikdy na ulici přepadnou však dneska se to děje často. Dávejte na sebe pozor a nespoléhejte jen na váš vítr či jak jste to Boha nazval. Aby jste nelitoval.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20

následující »