Jdi na obsah Jdi na menu
 


               Satanské devatero

1.SATAN znamená ukájení choutek nikoli odříkání!

2.SATAN znamená živoucí existenci,nikoli vymyšlené spirituální báchorky!

3.SATAN znamená neposkvrněnou moudrost,nikoli pokrytecký sebeklam!

4.SATAN znamená laskavost k těm,kdo ji zasluhují,nikoli lásku,vyplýtvanou na nevděčníky!

5.SATAN znamená pomstu,nikoli nastavení druhé tváře!

6.SATAN znamená odpovědnost vůči odpovědným,nikoli péči o psychycké upíry! 

7.SATAN znamená člověka jako pouhé zvíře,někdy lepšího,mnohem častěji však horšího než ti,co kráčejí po čtyřech,člověka,jenž se díky božskému duchovnímu a intelektuálnímu vývoji stal nejzkaženějším zvířetem!

8.SATAN znamená všechny tzv.hříchy,jelikož vedou k fyzickému,mentálnímu nebo emočnímu uspokojení!

9.SATAN je nejlepším přítelem,jakého kdy církev měla,jelikož jo po celá ta léta pomáhal udržovat v chodu!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Pár omylů uvedených na pravou míru...

(Váš bůh je mrtvý .., 22. 11. 2013 21:23)

"toto není normální stránka a slušný člověk (pohan nebo věřící) sem nepáchne." - A ty nejsi snad věřící ? Nevím co je špatné na to věřit Satanismu .. je to osobní volba a na tu má každý právo

"Takže já ani ty nejsme slušní lidé (logický argument-premisa-premisa-závěr-modus ponens sap -viz formální logika)." - To je tvůj subjektivní pohled na věc .. a je to hodně individuální

" Za druhé-mezi vírou a nábožkem je ais takový rozdíl (vzdálenost) jako mezi Nebem a Zemí (nebo mezi Sluncem a středem Galaxie-asi 100.000 světlených let to je x10na devátou-studoval jsem amatérsky astrofyziku, kvantovou fyziku a mechaniku a trochu jsem fušoval i do jaderné fyzicky a kosmologie a kosmogonie). " - To ano ale já jsem jak proti Církvi tak víře .. i bibli .. a to že si to studoval je sice krásné ale .. nechci být hnusný ale nevím co to sem patří ..

" Skuteční věřící nejsou náboženští a ujišťuji tě že na žádné faráře ani kostely ani pedofily nepřispívám (nejsem katolík ani žádný registrovaný "křesťan". Nejsem netolerantní, jsme skupina mladých studentů (jeden je lékař a druhý právník např.-dělají teď státnice) a čteme z Bible, nikoho nenutíme a jen zveme mladé lidi. " - Mladé ? Proč né i jiné věkové kategorie ? Víru hledají především starší pač vědějí že konec je blízko .. mladá se nechají jednoduše zmanipulovat ..

"Kdo nechce, nenutíme ani nediskutujeme a nehádáme se. Proto mám taky novinku-omlouvám se za nadávky. Nejsem žádný fanatik ani politik...
A nikoho jsem nikdy nezabil a jsem taky normální a slušný člověk jako ty. Tvůj názor ti neberu a respektuji i když ho odmítám. A když nevěříš ani v Satana, tak je ztráta času sem pro tebe chodit. Mě tyto hloupé diskuse už také nezajímají. " - Souhlasím a beru to navědomíí

"Tak hodně "štěstí" a zkus se jen zamyslet nad Biblí a vírou-nejsou všichni kristovci takoví jak píšeš. " - Je mi líto vedu stránku proti Krestanství a mám už přes tisíce důkazů .. teorií .. a dalších jiných materiálů .. zatí m jsem dosáhl asi jenom 2500 fanoušků a nehodlám přestat .. bibli jsem četl 3 krát .. a myslím že je to jenom hodně dobrá psychologie

"Stydím se za katolickou církev, která napáchala hodně zla, ale ta s Pánem Ježíšem ani Bohem nemá nic společného. " - Bohužel ale dělají vizitku vám všem

"Ale se Satanem hodně (inkvizice). V posledních letem jsem to byl já, kdo nejvíce"nadával" na oficiální "církve" a sekty a fanatiky a jsem proti restitucím (nejvíce proti "církevním"). Navrhuji mír a pokoj mezi námi. " - Proti tvojí osobě jsem taky nikdy nic neřekl soudil jsem jí pouze na základě vyznání a mír mezi námi je zvláštní nikdy si nebyl můj nepřítel

" Ahoj a Bůh ti žehnej (i když nevěříš). Mě víra změnila život... Ahoj. Jirka (mé jméno). Jdu se učit a dělat něco pořádného a užitečného-mám toho hodně. Ahoj a pokoj tobě" - Nazdar

Re: Re: Re: Jenom Ježíš je záchrana.

(víra, 7. 11. 2013 17:27)

Víra je pravdivá a moudrá, ale ty jsi hlupý a drzý a hulvát-typicky malý a zakomplexovaný človíček. Asi ti faráři nebo jehovisti odvedli holku, co? Já k nim ale nepatřím!

Re: Re: Jenom Ježíš je záchrana.

(víra, 7. 11. 2013 17:18)

opakováním stupidit jejich pravdivost nedokážeš a opakovaný vtip není vtipem! Páín s tebou!!

Re: Re: Re: Jenom Ježíš je záchrana.

(Váš bůh je mrtvý .., 7. 11. 2013 17:44)

"ničemu nerozumíš a jediný kdo je tady debilní jsi ty. Nevíra je hloupost a ty jsi neuvěřitelný pitomec když tu jen papouškuješ ty hovadiny." - Tvoje neslušné vyjadřování už hovoří za vše ..

"Pukni vzteky Satane-ale víra je pravdivá a ty se o tom brzy přesvědčíš. Však poznáš že spravedlnost Boží platí i na tebe, rouhači a drzoune!" - Nejsem Satanista .. jsem atheista .. přišel jsem na tuhle stránku protože jsem vědel že křestani neumí přijmou cizí názor .. to že tu jsi o tom svědčí ..

"Jsem chytřejší než ty protože ti nenadávám, ale ty jsi takový primitiv žze se v každém komentáři snižuješ k nadávkám! A jednorožci jsou pitomost které nevěří ani malé děti!" - Nezasloužíte si nic jiného než být opovrhováni .. Bůh je pitomost .. které nevěří normální lidi .. tvůj názor je čistě dogmatický a subjektivní ;)

" Zamysli se nad sebou a musíš uznat, že nejsi šťastný ale prázdný a nenaplněný. Když to neuznáš, lžeš jen sám sobě! Co mi uděláš? Nebojím se tě!" - Myslíš že já tebe ano ? Já mám už 5 let přítelkyni a užasné zamštnání a dům .. mám vše co si přeji .. a stačí mi to ..

"většina vědců naopak potvrzuje, že ovoluce je lež a Boží Slovo v Bibli je pravdivé. " - Kteří vědci ?

"To jsou ta fakt-přečti si Darwinova černá skříňka např. Tvdíš snad že Einstein byl lehkomyslný pitomec když byl věřící? a co Pascal, Newton, Koperník, Kirkegaard a další." - I Hitler byl věříci a Einstein měl jen teorie na ničem nepostavené .. hlavně to byl uchyl co chodil se svojí sestřenicí ;)

"A víra není náboženství. Kristovci (následujeme ne křest ale Krista-řec. Christianoi znamená Kristovci). Náboženství si vymysleli lidé, ale víra je dar od Boha. Co ti dala ta tvá nevíra?" - Volnou mysl která nepodléhá omezování a pravidlům ..

"Jen si lžeš-bez víry není život ideální, ale mrtvý a prázdný. A co taky chceš v tomto zkaženém a odporném světě? Co ti dal? NIC!!! Jsi OTROK velké lži! Co ztratíš když nahlas zavoláš Ježíš? Co mi uděláš když ti o víře řeknu osobně? NIC-Bůh mě ochraňuje! Jak vysvětlíš že jsem byl uzdraven z mnoha nemocí včetně duševních bez pomoci lékařů a jiných lidí? Ale hlupé zatvrcelce co se chtějí jen hádat nic nepřesvědčí ani kdyby ten zázrak viděli. " - Ukaž a uvěřím .. dej mi dukaz a uvidíme

"Ta tvá "pavěda" tě nespasí, stejn umřeš a co potom? Rozpyneš se v nicotu? HA HA to jsou kecy od Satana. Sám jsi Satan! Odpouštím ti." - Nepotrebuji tvoje odpusteni .. protoze od cloveka co si nechava dobrovolne mazat mozek nechci slyset nic .. uprimne ? Az umres je konec .. smir se stim .. a hlavne nebrec ;)

"Víra je pravdivá a moudrá, ale ty jsi hlupý a drzý a hulvát-typicky malý a zakomplexovaný človíček. Asi ti faráři nebo jehovisti odvedli holku, co? Já k nim ale nepatřím!" - Zakomplexovaný lide naopak vyhledavaji viru ;) moudrost je postavena hlavne na etice a znalostech nikoliv na vire ;) jak muzes vedet ze jsem hloupy ? A drzy ? PROSIMTE TY SNAD ANI NEZNAS VYZNAM TEHLECH SLOV !!

"opakováním stupidit jejich pravdivost nedokážeš a opakovaný vtip není vtipem! Páín s tebou!!" - To není vtip to je smutný fakt .. v bibli se také píše "Nerozhazuj perli sviním" proč se semnou teda zdržuješ když jsem tak omezený a ty jsi dokonalá vyvolená rasa .. jste jako nacisti .. v minulosti jste zabíjeli ale ted se tváříte jak jste mírumilovný .. neboj Bibli jsem dočetl .. a chvilku chodil i do kostela .. a ted patrim k velkym odpurcum kdyz jsem zjistil co za nabozenstvi jste ..Cože??

(Angelika, 11. 11. 2013 20:47)

Proč?? Ty se ptáš proč?? Kvůli hříchu přece!! Kvůli našemu odpornému hříchu, za který šel Ježíš na kříž!! On nás TAK MOC miluje, že tohle udělal!!! Chtěla bych vidět vás na Jeho místě!! A co pro vás jako dělá satan?? Víte vůbec, proč tak nenávidí Boha?? Víte, že ví o tom, že byla chyba, když byl pyšný tehdy, když ještě chválil Boha před Jeho trůnem. Sám ten váš satan ví, jak dopadne! Že skončí v ohnivém jezeře i s ostatními démony!! A je to jeho chyba - on to svádí na Boha, ale JE TO JEHO CHYBA!!! On teď mohl stát před Bohem!! Radovat se a oslavovat Jeho jméno, ale né, on musel být pyšný a ještě k tomu svést třetinu andělů!!

Re: Cože??

(Váš bůh je mrtvý .., 12. 11. 2013 15:17)

"Proč?? Ty se ptáš proč?? Kvůli hříchu přece!! Kvůli našemu odpornému hříchu, za který šel Ježíš na kříž!! " - Kvuli me na ten kriz rozhodne nesel ..
"On nás TAK MOC miluje, že tohle udělal!!! " - Ja se ho o nic neprosil

"Chtěla bych vidět vás na Jeho místě!!" - Ja nejsem debil abych mluvil o duchach ..

" A co pro vás jako dělá satan??" - Ja Satanista nejsem .. neni buh ani Satan

" Víte vůbec, proč tak nenávidí Boha?? Víte, že ví o tom, že byla chyba, když byl pyšný tehdy, když ještě chválil Boha před Jeho trůnem. Sám ten váš satan ví, jak dopadne! Že skončí v ohnivém jezeře i s ostatními démony!!" - Nekoukej tak moc na ty carodejnicky filmy .. stoupa ti to do hlavy ;)

" A je to jeho chyba - on to svádí na Boha, ale JE TO JEHO CHYBA!!! " - Buh vsechno stvoril a vse zavedl .. Satan prece nema zadnou moc .. takze je to chyba boha .. oh on vlastne neexistuje tak promin :(

"On teď mohl stát před Bohem!! Radovat se a oslavovat Jeho jméno, ale né, on musel být pyšný a ještě k tomu svést třetinu andělů!!" - Potrebujes vazne pomoc .. tohle není normální ;)

"Bůh stvořil muže a ženu, aby spolu byli, nikoli muže a muže nebo ženu a ženu." - Jenom protoze ty veris v tuhle stracku o ktere ani nemas dukazi neznamena ze lidi co se smrtelne miluji a chteji spolu byt nemaji na to pravo .. predtav si ze nikoho milujes a jen protoze nejaky egocentricky krestan si mysli ze ma pravdu tak nemas pravo na stesti .. nasrat na tvyho podelanyho boha ;)

"A potrat je vlastně zabití člověka!!! - to dítě už žije a oni ho zabijou!!!" - to dite se jeste nenarodilo takze ho zabit ani nemuzes a navic je to moje volba a je to legalni ;)

Re: Cože??

(Váš bůh je mrtvý .., 12. 11. 2013 15:20)

a zřejmě sis to nepřečetla celé .. neodpověděla si na vše .. a hlavně tam i stojí - "nepotřebuji vaše fanatické řeči " zkus se naučit číst a kdyžtak potom napiš .. kdyby si to nemohla najít tady to máš znova .. čekám na tvůj nádherný rozbor .. a nezapomen na to jak nas buh miluje proto necha deti v Africe umirat a dava lidem rakovinu ;) " Nechci a nebudu podporovat náboženství postavené na hněvu,aroganci,násilí a intoleranci. Jestli bůh existuje .. vysvětlete proč nezastaví války?Proč kněží znásilňují děti?Proč lidi v Africe trpí?Proč křesťané akorát vymývají mozky biblí a tím že oni mají jediný pravdu?Jestli byl Adam a Eva bílý odkud pochází černý?To jsme jejich děti?A kdo se pak dál množil?Proč ve středověku upalovali nevinné lidi?Proč nedokáží respektovat homosexuály?Nejsou to snad lidé a nemají právo se brát?Proč jsou proti potratům je to naše věc co jim do toho je?Máte důkaz že bůh existuje?Proč církev nerozdá svoje bohatství chudým?Vážně se na lod vejde pár od každého zvířete?Bible a stejně celé to vaše náboženství je jedna velká lež .. bůh neexistuje .. a jestli ano .. rozhodně mu nehodlám sloužit nebo jakkoliv k němu patřit.Stvořil lidi kteří ničí zemi kterou sám vyrobil.Křesťanství by mělo být zakázané a zničené .. jsou to jenom stupidní lidé přesvědčeni o svojí slepé pravdě .. víte kolik je v psychiatrii co tvrdí že jsou Ježíš?Seru na boha a zřekl jsem se ho..vlastně ne .. já ho doslova nenávidím .. ne to je nesmysl .. jak mohu nenávidět něco co neexistuje ;) ..Bojíte se pouze smrti a pekla .. věříte v boha pouze ze strachu .. bojíte se smrti a jeho hněvu. Jednou jsem se podíval na video z kostela a tlustý kněz ( obžerství je hřích) říkal – „Nemějte rádi Harryho Pottera je to čaroděj a nepřítel boha“ .. vaše náboženství je lež.. Jenom vám vymývají mozky pro peníze. Omezují vaše tělo a mysl. Plivu na vás i vaše náboženství. Neprosil jsem se u žádného boha o svůj život. A už rozhodně jsem se neprosil o to aby Ježíš umíral za „moje“ hříchy na kříži .. je mi jedno jestli jdu do pekel .. žil jsem a stále žiji ideální život a žiju ho tak jak chci nic a nikdo mi neporoučí jak mám žít .. rozhodně nepotřebuji imaginární přátelé..Když už mi teda ten bůh dal volnou mysl … využil jsem jí .. nepotřebuji vaše fanatické řeči .. nenávidím a jsem vysoce proti vašemu náboženství .. člověk v první řadě musí věřit v sám sebe a ne lžím které jsou jasně pro člověka s rozumem .. nemyslné ;)"

A dál...

(Angelika, 11. 11. 2013 20:53)

Bůh stvořil muže a ženu, aby spolu byli, nikoli muže a muže nebo ženu a ženu. A potrat je vlastně zabití člověka!!! - to dítě už žije a oni ho zabijou!!!

Seru na boha ..

(Váš bůh je mrtvý .., 11. 9. 2013 17:09)

Nechci a nebudu podporovat náboženství postavené na hněvu,aroganci,násilí a intoleranci. Jestli bůh existuje .. vysvětlete proč nezastaví války?Proč kněží znásilňují děti?Proč lidi v Africe trpí?Proč křesťané akorát vymývají mozky biblí a tím že oni mají jediný pravdu?Jestli byl Adam a Eva bílý odkud pochází černý?To jsme jejich děti?A kdo se pak dál množil?Proč ve středověku upalovali nevinné lidi?Proč nedokáží respektovat homosexuály?Nejsou to snad lidé a nemají právo se brát?Proč jsou proti potratům je to naše věc co jim do toho je?Máte důkaz že bůh existuje?Proč církev nerozdá svoje bohatství chudým?Vážně se na lod vejde pár od každého zvířete?Bible a stejně celé to vaše náboženství je jedna velká lež .. bůh neexistuje .. a jestli ano .. rozhodně mu nehodlám sloužit nebo jakkoliv k němu patřit.Stvořil lidi kteří ničí zemi kterou sám vyrobil.Křesťanství by mělo být zakázané a zničené .. jsou to jenom stupidní lidé přesvědčeni o svojí slepé pravdě .. víte kolik je v psychiatrii co tvrdí že jsou Ježíš?Seru na boha a zřekl jsem se ho..vlastně ne .. já ho doslova nenávidím .. ne to je nesmysl .. jak mohu nenávidět něco co neexistuje ;) ..Bojíte se pouze smrti a pekla .. věříte v boha pouze ze strachu .. bojíte se smrti a jeho hněvu. Jednou jsem se podíval na video z kostela a tlustý kněz ( obžerství je hřích) říkal – „Nemějte rádi Harryho Pottera je to čaroděj a nepřítel boha“ .. vaše náboženství je lež.. Jenom vám vymývají mozky pro peníze. Omezují vaše tělo a mysl. Plivu na vás i vaše náboženství. Neprosil jsem se u žádného boha o svůj život. A už rozhodně jsem se neprosil o to aby Ježíš umíral za „moje“ hříchy na kříži .. je mi jedno jestli jdu do pekel .. žil jsem a stále žiji ideální život a žiju ho tak jak chci nic a nikdo mi neporoučí jak mám žít .. rozhodně nepotřebuji imaginární přátelé..Když už mi teda ten bůh dal volnou mysl … využil jsem jí .. nepotřebuji vaše fanatické řeči .. nenávidím a jsem vysoce proti vašemu náboženství .. člověk v první řadě musí věřit v sám sebe a ne lžím které jsou jasně pro člověka s rozumem .. nemyslné ;)

Re: Neseru na Boha ..

(Křesťan, 13. 9. 2013 19:56)

Bůh je milostivý a proto nám dává svobodu ve všem. To, že si lidé božského daru života neváží, je jejich hloupost. Za všechno si lidé mohou sami.

Re: Re: Neseru na Boha ..

(Seru na boha .., 24. 9. 2013 17:35)

Přečti si to pořádně ty psychouši ;) "nepotřebuji vaše fanatické řeči " ty a tvůj imaginární kamarád mi můžete políbit prdel to že jsi na stránce o Satanském Devateru jen svědčí o tom že nedokážete přijmout názor ostatních lidí .. bůh a milostiví ? Tak mi odpověz na otázky které jsme napsal "Jestli bůh existuje .. vysvětlete proč nezastaví války?Proč kněží znásilňují děti?Proč lidi v Africe trpí?Proč křesťané akorát vymývají mozky biblí a tím že oni mají jediný pravdu?Jestli byl Adam a Eva bílý odkud pochází černý?To jsme jejich děti?A kdo se pak dál množil?Proč ve středověku upalovali nevinné lidi?Proč nedokáží respektovat homosexuály?Nejsou to snad lidé a nemají právo se brát?Proč jsou proti potratům je to naše věc co jim do toho je?Máte důkaz že bůh existuje?Proč církev nerozdá svoje bohatství chudým?Vážně se na lod vejde pár od každého zvířete?" a říkáš "božského daru života " ty jsou totální debil než na můj komentář odpovíš přečti si ho psal jsem - "Neprosil jsem se u žádného boha o svůj život." Zkus si to přečíst znova pak něco piš .. ale od magorů co věří na duchy a zombie Ježíše .. od těch moc intelektu nečekám ..

Re: Re: Re: Neseru na Boha ..

(antiSatan, 10. 10. 2013 15:47)

Satan je zvrhlý úchylný grázl a vrah a jedině Ježíš je láska! Náckové a Katolíci ve středověku byli tím vaším satanem ovládáni. Vaše reči jsou pitomost a volovina, nevíte co uctíváte. Satan shoří pekle. Teď mě zabijte a proklejte, alé já se rvát umím, ale pitomci jako vy se zdržovat nebudu

Re: Re: Re: Re: Neseru na Boha ..

(Váš bůh je mrtvý .., 13. 10. 2013 16:42)

"Satan je zvrhlý úchylný grázl a vrah a jedině Ježíš je láska!" - ty ho znáš ? Jaký Satan každá mytologie má jednoho .. a Ježíš je láska ? Tak proč nechá děti v Africe trpět když nic neprovedli ..

"Náckové a Katolíci ve středověku byli tím vaším satanem ovládáni." - Našim Satanem ? Já nemám Satana ;) Tohle 9tero je ze Satanské Bible od Antona LaVeye a ta kniha se jen nazývá Satanismem ale je to Ateismus na provokaci Krestanu a zabralo to ;) tak je na tobe videt hlupaku :)

" Vaše reči jsou pitomost a volovina, nevíte co uctíváte." - Tak nam to rekni .. kdyz jsi tak strasne vzdelany .. vis ty jsi netolegantni a ingnoranti krestan s ciste dogmatickym nazorem .. a to ze ty mas jediny pravdu ;) coz me na tobe docela mrzy ale co se da cekat od blazna co mluvi s duchy :))

"Satan shoří pekle. " - V jakem ? J evice druhu pekel ? Shori ? Takze on tam jeste neni ? :)

"Teď mě zabijte a proklejte, alé já se rvát umím, ale pitomci jako vy se zdržovat nebudu" Zbit nekoho pres internet to jde ? Umis se rvat jo ? Nerika nahodou vase bible "miluj blizniho sveho" a nerika jeste nahodou "budes nenaviden za to ze me nasledujes" vybral sis sam uctivat sracky ktery ani nejsou podlezeny dukazi .. nez na neco odpovis .. precti si to .. pisu to znova "Nechci a nebudu podporovat náboženství postavené na hněvu,aroganci,násilí a intoleranci. Jestli bůh existuje .. vysvětlete proč nezastaví války?Proč kněží znásilňují děti?Proč lidi v Africe trpí?Proč křesťané akorát vymývají mozky biblí a tím že oni mají jediný pravdu?Jestli byl Adam a Eva bílý odkud pochází černý?To jsme jejich děti?A kdo se pak dál množil?Proč ve středověku upalovali nevinné lidi?Proč nedokáží respektovat homosexuály?Nejsou to snad lidé a nemají právo se brát?Proč jsou proti potratům je to naše věc co jim do toho je?Máte důkaz že bůh existuje?Proč církev nerozdá svoje bohatství chudým?Vážně se na lod vejde pár od každého zvířete?Bible a stejně celé to vaše náboženství je jedna velká lež .. bůh neexistuje .. a jestli ano .. rozhodně mu nehodlám sloužit nebo jakkoliv k němu patřit.Stvořil lidi kteří ničí zemi kterou sám vyrobil.Křesťanství by mělo být zakázané a zničené .. jsou to jenom stupidní lidé přesvědčeni o svojí slepé pravdě .. víte kolik je v psychiatrii co tvrdí že jsou Ježíš?Seru na boha a zřekl jsem se ho..vlastně ne .. já ho doslova nenávidím .. ne to je nesmysl .. jak mohu nenávidět něco co neexistuje ;) ..Bojíte se pouze smrti a pekla .. věříte v boha pouze ze strachu .. bojíte se smrti a jeho hněvu. Jednou jsem se podíval na video z kostela a tlustý kněz ( obžerství je hřích) říkal – „Nemějte rádi Harryho Pottera je to čaroděj a nepřítel boha“ .. vaše náboženství je lež.. Jenom vám vymývají mozky pro peníze. Omezují vaše tělo a mysl. Plivu na vás i vaše náboženství. Neprosil jsem se u žádného boha o svůj život. A už rozhodně jsem se neprosil o to aby Ježíš umíral za „moje“ hříchy na kříži .. je mi jedno jestli jdu do pekel .. žil jsem a stále žiji ideální život a žiju ho tak jak chci nic a nikdo mi neporoučí jak mám žít .. rozhodně nepotřebuji imaginární přátelé..Když už mi teda ten bůh dal volnou mysl … využil jsem jí .. nepotřebuji vaše fanatické řeči .. nenávidím a jsem vysoce proti vašemu náboženství .. člověk v první řadě musí věřit v sám sebe a ne lžím které jsou jasně pro člověka s rozumem .. nemyslné ;)"

Re: Re: Re: Re: Re: Neseru na Boha ..

(afa, 24. 10. 2013 17:15)

jdi do hajzlu demente plešatej. Dejme si bitku abychom se přesvědčili kolik máš kuráže ty tupý "ateisto"-ateisti neexistují, každý v něco věří ale ty věříš jen svému bimbasovi protože jsi ho už léta neviděl jak jsi tlustý ty prde! vyšel jsi 5. ročník pomocné školy, smrdíš a hlavně že jsi hrdina na netu! Vyjdi ven a utkejme se jako muž s mužem-ale s tebou to bude muž s tlustým prasetem (já jsem ten muž a ty to prase). Navrhni termín a dokaž svou odvahu, dokaž že jsi muž (a ne zbabělé hovno a výplod kravské zadnice)! ROZBIJU ti hubu

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Neseru na Boha ..

(Anti-Plešoun, 28. 10. 2013 18:33)

Antifák se pozná .. ste stejný jako nacisti .. moc vám fouká na plešatý a prázdný hlavy až vám z toho jebne .. přestan místo posilovny chodit do knihovny .. místo steroidů normální stravu .. a místo toho aby si vše řešil násilím čímž si asi kompenzuješ nějaký malý .. velmi maličký problém .. radši se prober .. každopádně tvoje nespisovné a pravopisně chybné psaní jen potvrzuje že si ve škole moc nedával pozor .. považuješ se za hrdinu když tu nadáváš ale jsi jenom ubožák .. ted zase napíšeš něco ve stylu "Tak bojd na bitku dobytu a ty prase .. hajzle vykur si pero" zkus si obcas pustit nejaky dokument .. a prestan chodit na ty anti-festy ci co za hovna .. jsou to akorat dalsi sekty jako Satanisti vymyvaji ti mozek ..

Re: Re: Re: Neseru na Boha ..

(afa, 10. 10. 2013 15:48)

jdi do PRDELE DEBILE-podávám trestní oznámení

Re: Re: Re: Re: Neseru na Boha ..

(Anti-Plešoun, 28. 10. 2013 18:39)

Trestní oznámení ? Víš ty vůbec co to je a jak se podává ? Jak funguje, probíhá a za jakých podmínek ho můžeš podat ? Všem tady akorát vyhrožuješ .. to my ho můžeme podat na tebe :) Ale asi by si pak utekl mamince pod sukni kde by tě praštil její bimbas do hlavy jelikož jsou tvoje rodiče teplý a ty jsi z toho dezorientovaný .. proto sis nejspíš oholil hlavu .. začal brát drogy a hraješ si na velkého zabijáka .. víš co se říká ? Kdo nejvíc štěká .. nekouše ;) víš co ty vlastenče ? Konformistická, konzumistická a materialistická společnost řízená zkorumpovanou a neschopnou vládou v rozkradené a zamořené zemi .. to jest Česká Republika .. vítejte v zemi kde značky, náboženství, televize, bulvár a politika vám vymyjí mozek a nahradí ho strachem a pocitem podřazenosti .. přitom lid má největší moc .. bohužel jsme natolik zlenivěli a zaostali .. že se stydím že žiji v téhle zemi plné zlodějů, feťáků a jim podobných .. nechali jsme se obelhat řečmi o míru, svobodě a pohodlí .. zničili jsme sebe !! .. A k tomu Satanismu .. Všichni kdo získají moc se bojí že jí ztratí .. dobro je subjektivní .. podstata temné strany .. pokud má nikdo pochopit velkou záhadu musí jí studovat ze všech stránek .. ne pouze dogmatickým a omezeným pohledem dobrých a poctivých lidí .. pokud se chcete stát silným a moudrým vůdcem musíte pochopit sílu .. v širších souvislostech .. naučte se znát temnou stranu .. využijte všech znalostí .. nebuďte dál pouhým pěšákem .. musíte toužit po vyšších cílech než každý obyčejný člověk .. o životě který má význam a smysl .. hněv dává sílu .. můžete poznat moc temné strany .. neomezenou moc !!

Re: Re: Re: Re: Re: Neseru na Boha ..

(afa, 30. 10. 2013 19:30)

BLBE!!! Shitové nikoho nezajímají a ty kokotiny ze Star Wars si strč do řitě!!!
Tví kamarádi 4-prdelní opice !!! a ty toho bimbase ani nemáš

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Neseru na Boha ..

(Váš bůh je mrtvý .., 6. 11. 2013 15:39)

Klasická a předpovídatelná reakce malého a zakomplexovaného neandrtálce ;)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Neseru na Boha ..

(Víra, 6. 11. 2013 17:40)

Ježíš je Pán


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20

následující »