Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Projevy skrze media vzhledem na prostředky (mediumita) jsou zcela běžné a je jich celá řada, uvedu zde příklady mediumity pro fyzické jevy, kde media si ani nemusí být vědoma, že jsou zdrojem těchto sil.

* Klepot a šramot v různých předmětech vzniká proto, že někteří duchové chtějí upozornit nejenom na svou přítomnost, ale i na nějakou významnou událost (úmrtí, nešťastná událost).

* Pohybování stolů byl v minulosti velmi populárním prostředkem ve styku s duchovnem. Další projevy byly klepání stolku, kde počet klepnutí znamenal buď ano, či ne.

* Přímé písmo je vzácnější projev. Do krabičky vložíme tužku a papír, převážeme a zapečetíme. Po procedurách položí přítomní ruce na papír a soustředěně vyčkávají. Po 10 až 30. minutách je slyšet škrábání od tužky a my získáváme velmi pěkné, přímé sdělení. Vezměte v úvahu také existenci přímého hlasu.

*Materializace je jistě nejúžasnějším důkazem existence duchovního světa. Může to být jak materializace částečná, tak i celých, pohybujících se postav. Vzniká pomocí látky zvané ectoplasma často bílé, nebo šedé barvy, vycházející z těla media, dobře viditelná a fotografovatelná. Z této látky se mohou vytvářet pozemská těla zemřelých osob.

Druhy médií

* Píšící ( Komunikace tímto způsobem je většinou počáteční a od ní se odvíjí další a další schopnosti. Duchovní bytosti (ale i nejen ty) s vámi promlouvají přes vaší uvolněnou ruku. Pošlou vám do hlavy myšlenku, kterou ale nedokážete slyšet (nejste na to dostatečně vyspělí) a tak vám ji napíše vaše ruka. Většinou ve vašem jazyce. Tyto myšlenky jdou přes filtr vašeho vědomí. Informace jsou zkreslené a ne 100% pravdivé.)

* Slyšící / Po nějaké době co jste si již osvojili schopnost automatického psaní a kresby (píšící médium) zjišťujete, že víte sdělení ještě dříve, než ho napíše vaše ruka. Přichází to postupně. Za čas už nestíhá ruka psát, odložíte tužku a stanete se slyšícím médiem. Dokážete ovládat telepatii.)

* Vidící ( Slyšíte duchovní bytosti. Po čase se ale vyvíjíte dál. (Záleží na oddanosti těmto schopnostem). Dostanete novou schopnost -vidění aury, z které budete moci přečíst přímo průtrž informací. Aura není jen kolem lidí, ale také kolem věcí. Kromě aury se vám mohou zjevovat různí duchové (např. vaši zemřelí přátelé), ale i vidiny minulosti a budoucnosti.)

* Cítící (hmat) ( Při komunikaci můžete cítit pohlazení, lochtání. Třeba nakonec vznikne tradice, že vždy když s vámi mluví vaše zemřelá babička, ucítíte hlazení na levé ruce:))

* Pro fyzické zjevy (Za pomocí vaší energie můžou duchové hýbat s různými předměty. Nižší duchové by vás mohli strašit, vyšší by mohli být nějak nápomocni. Např. ukázat ztracenou věc.)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SLYŠÍCÍ MÉDIUM

(DANIELA, 10. 8. 2014 13:17)

Jsem slyšící médium. Potřebovala bych od někoho pomoc-poradit, nevím co si s tím počít. Vím, že to je dar, ale jak s ním naložit?

Re: SLYŠÍCÍ MÉDIUM

(Marketa, 4. 10. 2017 14:01)

Dobry den,
citim, ze bych se potrebovala spojit, rozloucit...a nejak uzavrit..., s osobou, kterou moc miluji a potrebuji a ktera mi nedavno zemrela...bylo by to mozne?

.........

(karolína, 17. 7. 2012 13:56)

Ale vážně lidi,... jednou jsem vyvolala Boženu Němcovou a ta mi pak snědla mámu a ojela tátu ....
Blboooost!!

Re: .........

(Milan, 28. 5. 2015 23:59)

Karolíno,tak ty máš v hlavě absolutně vymeteno.

Re: .........

(Hůůlahůp, 10. 9. 2012 18:25)

Ty si debil:D:D.. Jestli ty si vyvolal Boženu , tak já sem Africká princezna:D:)

mam doma ducha

(k, 6. 3. 2015 17:30)

asi uz je to tri roky co jsem zijistila ze doma nejsme sami, nikdo mne nechtel verit ale nekdy citim jakoby nekdo me sledoval anebo citim neco. Velmi casto y niceho nic veci cacnou hybat a to me nekdy desi, vim ze je to divny ale jsem celkem rada ze mame doma ducha.
PS- Je to mala holcicka. nedelam si srandu je to pravda

sdgsd

(hdbnfn, 12. 4. 2012 16:28)

ghsfgsr

gaqdsgha

(SAATtat, 2. 6. 2010 14:19)

blbosti pro malé děti :D

Re: hahaha

(dion , 11. 8. 2011 11:42)

jo to si jen mislis koukni na you tube a uvidis co jsme s bratrancem dokazali s vyvolavanim duchu.

super

(simona, 25. 12. 2009 21:24)

tento je super

SATAN

(ROMIK, 17. 4. 2009 7:54)

ale je to fakt husty