Jdi na obsah Jdi na menu
 


               Satanské devatero

1.SATAN znamená ukájení choutek nikoli odříkání!

2.SATAN znamená živoucí existenci,nikoli vymyšlené spirituální báchorky!

3.SATAN znamená neposkvrněnou moudrost,nikoli pokrytecký sebeklam!

4.SATAN znamená laskavost k těm,kdo ji zasluhují,nikoli lásku,vyplýtvanou na nevděčníky!

5.SATAN znamená pomstu,nikoli nastavení druhé tváře!

6.SATAN znamená odpovědnost vůči odpovědným,nikoli péči o psychycké upíry! 

7.SATAN znamená člověka jako pouhé zvíře,někdy lepšího,mnohem častěji však horšího než ti,co kráčejí po čtyřech,člověka,jenž se díky božskému duchovnímu a intelektuálnímu vývoji stal nejzkaženějším zvířetem!

8.SATAN znamená všechny tzv.hříchy,jelikož vedou k fyzickému,mentálnímu nebo emočnímu uspokojení!

9.SATAN je nejlepším přítelem,jakého kdy církev měla,jelikož jo po celá ta léta pomáhal udržovat v chodu!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Neseru na Boha ..

(Váš bůh je mrtvý .., 10. 11. 2013 17:53)

Oprava "byl" pán .. už je dávno mrtvý ;)

Bůh je láska

(víra, 7. 11. 2013 17:42)

Bůh je živý-Nietsche je mrtvý!

Ježíš je Pán!

(víra, 7. 11. 2013 17:40)

A tímto končím svou přítomnost v této temné žumpě. Co jsem chtěl napsat jsem napsal a co s tím uděláte je na vás. Nevěřta největšímu lháři všech dob-Satanovi. Taky platí-potrefená husa nejvíce kejhá! Podařilo se mi tady rozkejhat vzteklého Satana-tím se usvědčil. Jenom opakuje pitomosti a lže sám sobě! Pán vám žehnej! Smrt je poražena!

Poznejte pravdu a osvobodí vás

(víra, 7. 11. 2013 14:04)

Sex patří do manželství, je to nejhlubší (intimní) spojení muže a ženy a proto patří jen do maželství.

Evoluce je lež

(víra, 7. 11. 2013 14:02)

Evoluce je blábol a lež Satanova! Vychází z ní i nacismus a všechny ostatní totalitní ideologie a systémy. Bůh existuje a žije v srdci každého kdo v Něho věří (skrze přítomnost Ducha svatého). Zombie neexistují ani žádná Dona ani Lilith-to jsou jen satanské bludy (lži)-samý podvod a blábol.

Satanismus je blábol a podvod a neexistuje

(víra, 7. 11. 2013 13:59)

Nevěřte hloupostem! Satan skončí v Pekle a navěky tam bude hořet a Antirist (666-císař Nero) také!!! Volejte jméno JEŽÍŠ (Ješua Ha-Mašiach)

Ježíš je Pán

(víra, 7. 11. 2013 13:56)

Ježíš je Pán, Satan je lhář a nevíra je hloupost. Jen hlupák říká:Bůh není! Volejte na jméno Ježíš a budeš zachráněn! Funguje to-zažil jsem to sám, viděl jsem Ježíše Krista a žije v mém srdci. Je to Bůh (Boží Syn)! Pán vám žehnej!

Satan je nacista

(ANTI-SATAN, 30. 10. 2013 19:26)

a hnusný lhář. A Anti-plešoun je sám plešoun a teplej a podej si co chceš, třeba papír do zadku a nemluv za jiné a ty sračky ze STAR-WARS si strč di PR-DELE!!

Re: Satan je nacista

(Váš bůh je mrtvý .., 6. 11. 2013 15:44)

Upřímně ? Já plešatý nejsem ;)
Já nic podávat nebudu to ty jsi chtěl podat trestní oznámení a sám neznáš význam toho slova hlupáku ;) A rozhodně nemluvím za jiné .. to že nedokážeš unést cizí názor .. mě upřímně taky nezajímá .. jsi docela dost zakomplexovaný když nedokážeš použít jedinou větu bez sprostého slova .. jak jsem řekl .. běž si oholit hlavu a hraj si třeba na Hitlera .. mě je to jedno .. jsi pořád malé .. trapné ..a nevzdělané dítě .. až se naučíš slušně vyjadřovat a používat mozek .. napiš ;)

Satanisti jsou parta teploušů

(afa, 24. 10. 2013 17:34)

Jste nic, nuly, tupá chodící hlína. Všechny vás rozkopu. A nebudu sám, takové internetové trotlíky si podáváme nejraději! Těším se až budeta jako vždy kvičet jako prasata a zdrhat!! A Nietzsche to nacistické prase je mrtvý! SMRT HITLEROVI a SS-atanovi

satanas

(heretic, 20. 9. 2007 17:41)

satanismus je ta nejlepší"věc"co se kdy mohla zrodit
a proto hřešte dokud to de a setkáme se v pekle AVE 666

re:idiotnost

(fngf, 20. 12. 2011 15:17)

Lidé se stále snaží dokázat, že na všechno stačí sami a Boha nepotřebují. A celé lidské dějiny ukazují, jak je tato představa mylná. Žádný technický pokrok nezměnil naše srdce a naši hříšnou přirozenost. Lidé si myslí, že když dají svůj život Bohu, stanou se zajatci, ale opak je pravdou. Dokud nepatříme Bohu, jsme otroky hříchu. Teprve v Bohu máme skutečnou svobodu

Re: re:idiotnost

(KŘESTANKA, 9. 4. 2012 15:07)

AMEN

Re: re:idiotnost

(pepa, 14. 2. 2013 19:25)

si blba pica, strc si krucifix do prdele. AMEN

Re: Re: re:idiotnost

(afa, 10. 10. 2013 15:52)

nápodně čůráku. ZBIJU tě! Na václaváku ve čtvrtek v 16.10 dostaneš svůj trest ty nulo

Re: Re: re:idiotnost

(afa, 24. 10. 2013 17:27)

a ty jsi blebej čurák co nebude žít dlouho! Brzo zdechneš! Polib ssatanovi prdel!!! Stejně na vás dlabe a nenávidí vás!!

LÁSKA A JEN LÁSKA

(adam sobotka lennon hippy, 29. 3. 2013 3:43)

Pravou emancipaci srdce může přinést jen něžná láska ke všem lidem, byt´ se skeptikovi zdá pokrytectvím.A co František z Assisi ? Co Katka Čapek? Marta Kubišova,Kája Weinfurter,George Harrison,Gándhí, Masaryk, Vašek Havlů,Gerald Ford? atd.,jen se vzdělávat...pokoj v duši :-)

Re: LÁSKA A JEN LÁSKA

(Pravda, 14. 4. 2013 20:46)

Komu tyhle kraviny cpeš ? Myslíš že nás to zajímá ?

Víra je jenom Bůh

(KŘESTANKA, 9. 4. 2012 14:59)

Jsi,ve sparech satana,ty by si potřebovala boha jako sůl nevim co ti mám na to napsat je to hrozny co pišeš ale je to tve rozhodnuti a já ti nemohu nic nutit ale satan je lhař a když teda věříš v satana tak musíš i věřit určitě že Bůh existuje a v Bibli v knize zjevení je napsano že satan a jeho vstoupenci a vyznavači skončijou a budou vrženi do ohniveho jezera.Já sem křestanka ale ne katolička věřim ve věčny život v nebesích..Já ti věřim že ti satan pomáha ale je to jeho oblbovaní a intriky on ti da vše bude ti pomáhat ale nakonec ti vše vezme on už prohral když Ježíš umřel a stal z mrtvím a satan to ví že prohrál...Proto chce co nejvíc lidi stahnou na svojí stranu ale on je pokritec on nemuže mít v sobě lasku on je opak Boha,Bůh je laska a on nenavist ty nejsi dcerou země nebo cos to psala,pochazíš s Adama a Evi to jsou naší předci,i když boha neznáš a nenávidíš ho tak on tě miluje moc neskutečnou laskou..Bůh ti muže nabidnout o mnohem víc než satan akorát si ho nechceš všímat v životě a neznáš ho ale věř mi vím o čem mluvím modlím se každy den k našemu panu a citím jeho svatou přitomnost a promlouva ke mě,Všichni lidi takoví jako ty pujdou do zatracení....KAŽDY JEDNOU POKLEKNE....Ale už bude pozdě.....A můj pravopis neřeš nejsem češka..Ale žiji tady dlouho a pořad se učím...Tak to lidi neřeště drobny chybky....S laskou kvám křestanka z Brna,Bůh svami,budu se za vas modlit...Nestracím ve vás naději..

Re: Víra je jenom Bůh

(Satan, 14. 4. 2013 20:43)

Ano .. je mnohem lepší patřit ke Křestanům .. jsou proti homosexualitě ale pedofilie jim nevadí .. rádi zneužívají chlapečky..a zabíjení lidí a mučení ve středověku je naprosto normální ;) Kde je tvůj bůh když děti v Africe umírají ? Proč má církev tolik peněz když má být chudá ? Co je ti vůbec po nás Satanistech ? Hled si svého každý má právo na svoje náboženství a ty o tom našem nevíš nic .. radši si bez nechat vymazat mozek při nedělní mši .. fanatický křestaně ;) jen jednou jsem se podíval na video z kostela a tlustý kněz (obžerství je hřích) říkal "Nemějte rádi Harryho Pottera je to čaroděj a nepřítel boha!"


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20

následující »