Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 krok 1.sedněte si s kamarádama do kolečka..

krok2. určete si nějakou věc podle které budete určovat jestli v místnosti duch je nebo ne

krok3.Všichni zavřete oči a jeden řekne:Duchu Boženo Němcová(to je příklad,místo toho můžete říct jiné jméno mrtvého) pokud tu jsi tak shoď ten hřeben z poličky(viz krok 2.můžete si vybrat jakýkoli předmět)

krok4:Otevřete oči.Jestli předmět spadl tak duch v místnosti je...

NEBO TAKÉ TAKHLE:
Vyvolávání:

Nejoblíbenější vyvolávání je typu: V bílém lese, v bílém kočáru, v bílé rakvi leží Božena Němcová (můžeš si doplnit koho chceš). Je to stručné a vhodné pro začátečníky.Pro pokročilejší je vhodnější tento typ a co k tomu potřebuješ: Svíčku s vysokým knotem a potřebné údaje o postavě s kterou si budeš povídat.

Postup: Zatáhněte žaluzie (záclony), aby byla v místnosti neproniknutelná tma a sedněte si s kámoškou na zem.

Poté rozsviťte svíčku a počkejte až rozhoří.Připravte si údaje typu: Josef Novák, zemřel 1923-1984 a pak nejdůležitější otázky-Jsi přítomen v této místnosti?- Zemřel si přirozenou smrtí?

A pak společně opakuje text: Josefi nováku zemřelý v roce 1923-1984 pokud jsi v této místnosti dej nám svoje znamení prudkým pohnutím plamene svíčky. Tuto formulku opakujte nejméně třikrát.

Pak položte otázku na kterou jde odpovědět ANO-NE. Pokud ano dej nám to vědět prudkým pohybem plamene svíčky. Zase zopakovat třikrát. Ke konci ho odvolejte formulí: Odvolávám vás Josefe Nováku do říše mrtvých.

Svíčku zhasněte a ukliďte vyvolávání skončilo.

Vyvolávání dobré energie (zcela neškodné) Nepotřebujete svíčku, nic nepotřebujete. Chyťte se za malíčky. A začněte odříkávat formulku: Dobrá energie zjev se a dej nám svoje znamení. Zopakujte 3krát. A pak pozorujte změny v okolí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

adasdsaasdads

(lofik, 2. 5. 2009 18:33)

fakt to nezkoušejte je to nebezpečné zvlášť u Boženy Němcové tu když vyvoláte může vás zabít

Re: adasdsaasdads

(macin, 31. 5. 2012 13:34)

zabít??? proč?

A vy se divíte?

(PRAVDA, 2. 5. 2012 14:25)

A vy se Boženě Němcové divíte?Věčně ji někdo vyvolava a taky toho musi mit plné zuby.Vám by se snad líbilo aby vás někdo pořád budil a rušil v hrobě,kde by jste chtěli mit klid.Když už chcete B.N. vyvolat tak by jste k tomu měli mít pádný důvod.

duch

(nora, 1. 5. 2012 18:30)

jste magoíííí

nic

(marpmstein, 1. 5. 2012 2:09)

je to blbost nic to nedělalo úplně na hovno děte do prdele hovada posraný kvůli tomu sem nechlastal s klukama pak sme se vožrali debilove posraný

Dick

(Satan, 29. 4. 2012 2:21)

Huhuhu! právě jsem potkal satana a chtěl mi ukousnout žaluda. Tak jsem mu dal granko a byl hodný jak My little pony. Ale zapoměl jsem udělat osvícený kruh ze křídy a utekl do mé postele a tam mě šukal celou noc do prdele svým konským kokotem ( byl to fakt dáblík děvčata ). Jo a abych nezapoměl umřela moje akvarijní rybičky.. Tím svym dickem udělal díru aji do aqárka.. Ale ten dáblík by me fakt roztrhal prdel, ale babička přišla a nasadila mu šprcku. Ale fakt!!!!! NEKECÁM ......................................................možná....

...

(Holer, 27. 4. 2012 21:33)

A kdybych chtel vyvolat sveho straceneho tatu slo by to v poho ? :)

Ahoj duchové!

(Adéla Perlíková,Adéla Nováková, Anežka Nováková , 15. 4. 2012 14:51)

Ahoj, jak se máte? My se máme s kámoškama fajn! Jsme vaši fanoušci ,nazdar!

HOROR jmenem HROZNÁ ENERGIE

(petra, 12. 4. 2012 16:23)

Tohle se mi stalov patek 13.divala jsem se na to jak vyvolat dobrou energiji na teto strance.udělala jsem všechno podle pokynu a pak tam bylo napsane sledujte zmněnu ve svem okoli a nic jsem neviděla tak jsem se otočila spátky k obrazovce a chvili to fakčilo ale pak se mi na obrazovce objevil objěšeny chlat.bylo to kryte ale nak jsem to skousla a šla spat a pak jsem slyšela jak někdo křičí(byl to ženský hlas)a tak jsem se podivala z okna a tam honil naky nahaty chlap s nožem v ruce nakou ženu.prostě brutus

Ja to zkousela jen tak,a vysledek byl desivy

(januse, 6. 4. 2012 11:54)

S kamoskama sme to zkousely a ja to pak chtela zkusit doma sama ....nicmene jsem to zkusila a den na to zemrel kamosce pes, nebyl nemocny, jen tak, z niceho nic

duch

(franta, 5. 4. 2012 19:13)

blbost

fakt desi

(keliska, 2. 4. 2012 14:45)

s kamoskama jsme skouseli vivolat bozenu nemcovou a fakt ukazala ze tu je mozna nebudete verit ale vivratila dvere od zachoda a kdys sme se sli podivat co to bylo tak tam teklo neco jako krev !!!!!!!!

Je to pravda !!!

(koušu, 30. 3. 2012 16:03)

Můj kamarád říkal že vidí divný věci : protoře před týdnem vyvolával duchy asi s dalšími třemi lidmy , vyvolali ho povedlo se jim to ale on za to zaplatil od tě doby nevnímá nic jen kouká do zdi musel na psichiatrii
ale vždy ve tři ráno má ňáký záchvat byli uněj i ňáký odborníci ale nevědí co se mu v hlavě děje !!! Píšu to on nemůže ale určitě by vám chtěl říct abyste to neskoušeli ' nechtějte dopadnout jako on !!!! Prosím vás myslete na to .

to je hustý

(tomáš, 30. 3. 2012 15:06)

vono to višlo

Naše First Vyvolavčo

(Zirisek, 9. 3. 2012 23:17)

Jednou sme s kamoškou zkoušely vyvolat Smoljaka, asi tak týden po jeho smrti. Vzali sme i mou 4 letoou segrua ta se nehorázně bála, ale mněla důvod. Svítili dvě baterky a kamera a přesto se to povedlo. svíčka stála na papírovém pentagramu a hadra, kterou mněl duch zhoit na ping pongovém stolu. Sice zůstala kde je, nespadla, ale po vyvolávací formuli se plamen svíčky sehnul do leva, teď tato svíčka svítí i bez vozku a plamen je stále nahnut. po shlédnutí kamerového záběru, jsme se zařekly, že to nebudeme nikdy opakovat. I když kamera stála na pevným parapetě, po formuly se nehorázně třepala. Máma nám řekla, že je jen citlivá na světlo ale mi tomu nevěříme.... už kvůli té bílé postavě v zrcadle připevněným na skříni. Kamošky siz nás utahují, ale jsme rady, že jsme to všichni přežili, alespoň bez ztráty života. Sestra si následně zlomila kliční kost, spadla z postele a já jsem běhala dopoledne po doktorech kvůli naraženým obratlům, něco mne zhodilo z prolisky, kamoška tvrdí, že se jí nic neděje, ale nevěřím. Odepište mi pls na email barboragadourkova@seznam.cz

božka

(Mononoke, Zirisek, 9. 3. 2012 22:22)

to nevite že božka škrabe a kouše? a urcite mnohem vic, ale toto vim od sestrenice, kera ju chcela vyvolat

krok. 5

(Zirisek, 9. 3. 2012 22:10)

xD chybí ti tam krok 5 .... nestresujte se :D

helena růžičková

(lucka, 5. 3. 2012 11:51)

byla to hrůza!!!!! My s kámoškama jsme se třáslii jak ratlíci.Už nikdy nebudu vyvolávat duchy.

Ne to ne

(Joey, 3. 4. 2009 17:04)

nazkoušejte to pls je to hazard se životem

Re: Ne to ne

(bája b., 4. 3. 2012 12:35)

ma pravdo moje kamoška to skusila a umřela. jednou v noci moje kamoška vyvolavala duch s jeji kamoskou a ta moje kamoska vecer potrebovala na zachod a tak sla a najednou pred ni spadli vazi drahy vazi ze spanelska ta rodina totis byla hrozne bohata a tak moje kamoska si rekla no co je to pruvan a najednou ji na zachode neslo rozsviti svetlo tak na ten zachot nesla protoze us se zacinala bat a najednou na ni spadla asi 6ti kilova vaza a jeden strep ji vletel do srdce a ona asi za 1 minutu umřela a ta jeji kamoska ty jak umrela ona ji drzela celou noc ruku na jejim srdci takze byla cela od krve a rano se rodicu ty mrtvi holky pta co se stalo proc je tak od krve a drzi ruce na svoji kamaradce ktera ja taky od krva ale za par dni se ji pamet vratila.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »