Jdi na obsah Jdi na menu
 krok 1.sedněte si s kamarádama do kolečka..

krok2. určete si nějakou věc podle které budete určovat jestli v místnosti duch je nebo ne

krok3.Všichni zavřete oči a jeden řekne:Duchu Boženo Němcová(to je příklad,místo toho můžete říct jiné jméno mrtvého) pokud tu jsi tak shoď ten hřeben z poličky(viz krok 2.můžete si vybrat jakýkoli předmět)

krok4:Otevřete oči.Jestli předmět spadl tak duch v místnosti je...

NEBO TAKÉ TAKHLE:
Vyvolávání:

Nejoblíbenější vyvolávání je typu: V bílém lese, v bílém kočáru, v bílé rakvi leží Božena Němcová (můžeš si doplnit koho chceš). Je to stručné a vhodné pro začátečníky.Pro pokročilejší je vhodnější tento typ a co k tomu potřebuješ: Svíčku s vysokým knotem a potřebné údaje o postavě s kterou si budeš povídat.

Postup: Zatáhněte žaluzie (záclony), aby byla v místnosti neproniknutelná tma a sedněte si s kámoškou na zem.

Poté rozsviťte svíčku a počkejte až rozhoří.Připravte si údaje typu: Josef Novák, zemřel 1923-1984 a pak nejdůležitější otázky-Jsi přítomen v této místnosti?- Zemřel si přirozenou smrtí?

A pak společně opakuje text: Josefi nováku zemřelý v roce 1923-1984 pokud jsi v této místnosti dej nám svoje znamení prudkým pohnutím plamene svíčky. Tuto formulku opakujte nejméně třikrát.

Pak položte otázku na kterou jde odpovědět ANO-NE. Pokud ano dej nám to vědět prudkým pohybem plamene svíčky. Zase zopakovat třikrát. Ke konci ho odvolejte formulí: Odvolávám vás Josefe Nováku do říše mrtvých.

Svíčku zhasněte a ukliďte vyvolávání skončilo.

Vyvolávání dobré energie (zcela neškodné) Nepotřebujete svíčku, nic nepotřebujete. Chyťte se za malíčky. A začněte odříkávat formulku: Dobrá energie zjev se a dej nám svoje znamení. Zopakujte 3krát. A pak pozorujte změny v okolí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

GO TO SLEEP

(Jeff the killer, 12. 6. 2014 15:26)

máte to napsané špatně ;) vím jak to má být doopravdy, takže dnes večer půjdeš navždy spát

je to možné

(kkjjoopp, 2. 6. 2014 22:09)

Jednou jsem slyšela že zvířata mohou vidět ducha no a naše morčata když někoho vidí a chtějí si sním hrát tak hvízdají a kolikrát se stalo že byla potichu a najednou začala hvízdat jak kdyby jim šlo o život. Navíc nebylo by to poprvé co by se dělo něco dost neobvyklého a mám pocit že je to možná moje prababička která mě chrání a myslím že jsem sni propojená, protože byla pohřbena v den mého narození jjedině to opravdu možné.

Jde to

(Jaroušek Patrik, 21. 5. 2014 11:06)

byl jsem s kámošem Fandou a Honzíkem u nás doma a z čista jasna hračka spadla

duchové

(sára, 27. 10. 2013 11:00)

tohle je blbost skoušíme to 1hodinu a nic už jsme to skusily po druhé a nic takže totálná blbost

Re: duchové

(hanka, 29. 1. 2014 15:47)

hele možná to nejde ale kamarádce se to povedlo a spadla jí celá polička takže věř že jsou a de to.

Re: duchové

(anet, 8. 3. 2014 12:41)

No tak se vam zrovna nezjevyl
Nam jo a to jen zemřela majitelka domu.

Re: duchové

(dominik, 17. 5. 2014 14:42)

Duchové existujou já skamošema sme to skoušely akorat to ďelate blbě

je to pravda?

(kristýna, 25. 2. 2014 13:47)

Nevím jestli to vyjde ale příští týden chceme s kamarádkou vyvolat ducha nevím totiž jestli to pujde . Mám strach ale se zároveň těšim.

Skutečnost

(Pet, 23. 2. 2014 9:33)

Já nikdy duchy nevyvolávala, i když na ně věřím. Mám z nich respekt. Je mi 20 a už od mala, vždy když jsem sama doma (máme patrový dům) pouze se psem se dějí také divné věci. Např. když jsem v patře, ozývají se zvuky, jako když někdo bouchá skříněmi v kuchyni v přízemí a naopak, když jsem v přízemí zdá se mi, jako by někdo chodil u mě v pokoji (takové dupání). Nebo jen tak sedím všude klid a najednou se začne hýbat kytka, jako když kolem ní někdo projde nebo s ní třese. Padají mi věci z poličky. A pes je celou dobu neklidný. Už jsem si na to zvykla, i když jsem se strašně dlouho bála :) . Přemýšlela jsem, kdo by to mohl být a napad mě moje babička, protože zamřela jen pár měsíců před mým narozením. Věřte nebo ne, opravdu se to děje dodnes :)

:3

(Dančá , 21. 2. 2014 11:47)

Chceme to s kámoškou Luckou zkusit ale hrozně se bojíme :3 už jsme to zkoušeli :)) s tím že jsme si napsali na papír písmena do kola :)) a napsali jsme do prostředka ANO, NE. A dali jsme tam i skleničku. Na skleničku jsme dali prst a vyvolali ducha (řekli ''zaříkávadlo''). Položili jsme otázky a sklenička se posunula na písmenka :o :D potom jsme se zeptali jak se ten duch jmenuje a ono se to posunulo na písmenka a dohromady to bylo=Satan...Hrozně jsme se báli a tak jsme zařvali a utekli :P :D Radši si s tím nezahrávejte :P ;) Popř. jen tu dobrou energii :D..

trapaci

(niky neboji se niceho, 14. 2. 2014 15:56)

bjeste do pici heheh duchove nejsou....

jirák

(vlastimil, 9. 2. 2014 21:11)

ja s rodinou jsme to skousely a povedlo jse to vyvolali jse bozenu nemcovo a kamard filip jse pak zeptal kdy on zemre a prej zemze na svoje narozeniny a on se zacal smat protoze mu bylo 16 let na narozeniny 17 let a mel uz narozeniny a jak vysel skramu tak ho prejelo auto takze SE NEPTEJTE KDY ZEMRETE

duchologie

(pavel, 9. 2. 2014 15:54)

zdravim vas venuji se uz rradku let duchum pomaham lidem skoumam paranormalni jevy kdo m zajem vo mou pomoc rad vam pomohu muj tel 607 465 437 nebo piste na email kuretz@seznam.cz a garantuji vam ze prijdu nato co vas desi

může?

(hanka, 29. 1. 2014 15:43)

může se stát duch můj kamarád nebo ochránce?

vyvolani

(Michaela ž., 15. 1. 2014 20:41)

dá se vyvolat i nějaký člověk co se umí přemněňovat třeba v kosu smrti a stal se vašim ochráncem

televize ve sklepe

(natalia, 5. 1. 2014 23:22)

Tuhle hisorku mi povidala spoluzacka ve škole. Prej se jim ve sklepě sama zapla televize.Byly na ni blsky-cernobyle tečky a pak z ni najednou začala Karpat voda.Nevěřím tomu,ale stejně mi to nahání hrůzu.

wywolani kamaradq

(werca, 12. 11. 2013 19:17)

Prosím tee chci sama wywolat kamaráda...jak to mám udelat mám všechny údaje i swicku ale chci to udělat sama...díky za odpověď

Aha:D

(Unicorrm, 30. 10. 2013 15:35)

tak vYdět, asi nic neuvYdíš;'D

Stoleček

(Mirek, 30. 9. 2013 22:15)

tak jste to zkoušeli málo, nebo jste tomu nevěřili já vím své, že to funguje. A je to mazec

Stoleček

(Mirek, 29. 8. 2013 19:29)

Zdravim chcete komunikovat s duchy? Vím jak na to vemte kartonový papír nebo tenký sololit 30*20 cm udělejte díry do horních rohů a jednu uprostřed mezi spodní rohy tak aby v nich drželi obyčejné tužky vznikne vám stoleček na třech tužkách. Dále budete potřebovat papír tak na celý stůl u kterého budete sedět. Jsou na to zapotřebí min. 2 lidi vyrobený stoleček položte na papír a na něj oba položte ruce. Tak a je to a můžete začít volat voláááme ducha boženy...bla bla bla přijď mezi nás pojď si s námi povídat pojď si s námi psát nemusí to být přesně takhle ale na tento způsob přitom ruce musí být na vyrobeném stolečku a taky trpělivost třeba 10 min a hlavně je možný že vám to s určitou osobou nepůjde tak je lepší když vás je tam více a vystřídáte se. A pokuď se povede ptejte se zda-li je mezi váma což se určitě stane stoleček se začne pod vašimi prsty pohybovat a začne PSÁÁÁÁT!! Nezkoušejte mu pomáhat opravdu se hýbe sám napíše ano a vy můžete komunikovat s duchem. Zkoušel jsem to 2x a po každý to vyšlo například Já+moje Přítelkyně, Já+Tchýně, ale třeba Já+švagrová a stoleček se nehnul. je mi 25 na takovéhle věci jsem nikdy nevěřil ale po tomhle už věřím věřte je to něco úžasného když se vám to pod rukama samo hýbe a odpovídá vám to na otázky. Ducha jsme ke konci vždy odvolali slovy: Duchu (Jméno) odejdi zpět z říše živých nebo něco takového napište kdyby jste chtěli poradit sayforrever@seznam.cz Nevím zda-li si zahrávám ale i tak se chci o to podělit je to úžasné, a nebuďte na ně drzí začnou čmárat blbosti nebo odejdou, pokud je urazíte omluvte se a začnou zase komunikovat určitě napište vaše zážitky se stolečkem a opakuju trpělivost,10-20 minut popřípadě se ať se jeden s vás s někým vymění


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »