Jdi na obsah Jdi na menu
 krok 1.sedněte si s kamarádama do kolečka..

krok2. určete si nějakou věc podle které budete určovat jestli v místnosti duch je nebo ne

krok3.Všichni zavřete oči a jeden řekne:Duchu Boženo Němcová(to je příklad,místo toho můžete říct jiné jméno mrtvého) pokud tu jsi tak shoď ten hřeben z poličky(viz krok 2.můžete si vybrat jakýkoli předmět)

krok4:Otevřete oči.Jestli předmět spadl tak duch v místnosti je...

NEBO TAKÉ TAKHLE:
Vyvolávání:

Nejoblíbenější vyvolávání je typu: V bílém lese, v bílém kočáru, v bílé rakvi leží Božena Němcová (můžeš si doplnit koho chceš). Je to stručné a vhodné pro začátečníky.Pro pokročilejší je vhodnější tento typ a co k tomu potřebuješ: Svíčku s vysokým knotem a potřebné údaje o postavě s kterou si budeš povídat.

Postup: Zatáhněte žaluzie (záclony), aby byla v místnosti neproniknutelná tma a sedněte si s kámoškou na zem.

Poté rozsviťte svíčku a počkejte až rozhoří.Připravte si údaje typu: Josef Novák, zemřel 1923-1984 a pak nejdůležitější otázky-Jsi přítomen v této místnosti?- Zemřel si přirozenou smrtí?

A pak společně opakuje text: Josefi nováku zemřelý v roce 1923-1984 pokud jsi v této místnosti dej nám svoje znamení prudkým pohnutím plamene svíčky. Tuto formulku opakujte nejméně třikrát.

Pak položte otázku na kterou jde odpovědět ANO-NE. Pokud ano dej nám to vědět prudkým pohybem plamene svíčky. Zase zopakovat třikrát. Ke konci ho odvolejte formulí: Odvolávám vás Josefe Nováku do říše mrtvých.

Svíčku zhasněte a ukliďte vyvolávání skončilo.

Vyvolávání dobré energie (zcela neškodné) Nepotřebujete svíčku, nic nepotřebujete. Chyťte se za malíčky. A začněte odříkávat formulku: Dobrá energie zjev se a dej nám svoje znamení. Zopakujte 3krát. A pak pozorujte změny v okolí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Aha:D

(Unicorrm, 30. 10. 2013 15:35)

tak vYdět, asi nic neuvYdíš;'D

Stoleček

(Mirek, 30. 9. 2013 22:15)

tak jste to zkoušeli málo, nebo jste tomu nevěřili já vím své, že to funguje. A je to mazec

Stoleček

(Mirek, 29. 8. 2013 19:29)

Zdravim chcete komunikovat s duchy? Vím jak na to vemte kartonový papír nebo tenký sololit 30*20 cm udělejte díry do horních rohů a jednu uprostřed mezi spodní rohy tak aby v nich drželi obyčejné tužky vznikne vám stoleček na třech tužkách. Dále budete potřebovat papír tak na celý stůl u kterého budete sedět. Jsou na to zapotřebí min. 2 lidi vyrobený stoleček položte na papír a na něj oba položte ruce. Tak a je to a můžete začít volat voláááme ducha boženy...bla bla bla přijď mezi nás pojď si s námi povídat pojď si s námi psát nemusí to být přesně takhle ale na tento způsob přitom ruce musí být na vyrobeném stolečku a taky trpělivost třeba 10 min a hlavně je možný že vám to s určitou osobou nepůjde tak je lepší když vás je tam více a vystřídáte se. A pokuď se povede ptejte se zda-li je mezi váma což se určitě stane stoleček se začne pod vašimi prsty pohybovat a začne PSÁÁÁÁT!! Nezkoušejte mu pomáhat opravdu se hýbe sám napíše ano a vy můžete komunikovat s duchem. Zkoušel jsem to 2x a po každý to vyšlo například Já+moje Přítelkyně, Já+Tchýně, ale třeba Já+švagrová a stoleček se nehnul. je mi 25 na takovéhle věci jsem nikdy nevěřil ale po tomhle už věřím věřte je to něco úžasného když se vám to pod rukama samo hýbe a odpovídá vám to na otázky. Ducha jsme ke konci vždy odvolali slovy: Duchu (Jméno) odejdi zpět z říše živých nebo něco takového napište kdyby jste chtěli poradit sayforrever@seznam.cz Nevím zda-li si zahrávám ale i tak se chci o to podělit je to úžasné, a nebuďte na ně drzí začnou čmárat blbosti nebo odejdou, pokud je urazíte omluvte se a začnou zase komunikovat určitě napište vaše zážitky se stolečkem a opakuju trpělivost,10-20 minut popřípadě se ať se jeden s vás s někým vymění

Re: Stoleček

(sára, 23. 9. 2013 14:07)

tak jo potom ti to řeknem a řeknem jestli to je pravda.7

duchové

(sára, 23. 9. 2013 13:59)

chce meto skusit budem vyvolávat satana a samaru a krvavou mery.moc se bojíme držte nám palce

...

(Paranormal Debility, 26. 8. 2013 16:30)

Hmmm tak ti co tedkom rekli ze je to neskodne asi s tim nemaji zadne skusenosti...Jeden muj znamy vyvolal ducha a pak se museli z baraku vystehovat, protoze to tam neslo vydrzet...Radím vam, nehrajte si s tim! A jestli chce nekdo videt paranormalni deje podivej se radeji na film a nepokousej stesti... PS: Omlouvam se za vsechny chyby a svuj vymasteny prizvuk sem z vesnice :D

božena němcová

(lucka , 23. 8. 2013 11:39)

chci vydět paranormální děje

čekanová

(lucie, 23. 3. 2013 19:56)

wow no tak to skusím ale docela se bojím!!!

Re: čekanová

(Honza28, 3. 4. 2013 22:58)

Rad bych to skusil ale nemam zadne skusenostk nemoch bych se k nekomu pridat? Momentalne se zdrzuji v praze.

Re: čekanová

(Honza28, 3. 4. 2013 22:59)

Rad bych to skusil ale nemam zadne skusenostk nemoch bych se k nekomu pridat? Momentalne se zdrzuji v praze.

Re: čekanová

(zf, 2. 5. 2013 16:59)

nemusíš se bát i kdyš se říká že kdyš to víde tak to je nebezbečné tak to ale na 95% nevíde!!!....je to jen pro zábavu

Re: Re: čekanová

(jája, 12. 5. 2013 9:17)

souhlas jen zábava

Re: Re: čekanová

(Nero, 21. 8. 2013 17:27)

Nemusíš se bát ? TO jakože rly ?. Není to jen pro zábavu je to nebezpečné... Dost nebezpečné... Když ducha neodvoláte, tak vás může celej život strašit..

sorry

(anonim, 19. 8. 2013 12:06)

čarodějky se zrodily z popela dračího tak požádej ďábla samotného jenž umři!kdo si to přečetla tak do 5 dnů umře musela jsem to napsat jinak bych umřela do 5 dnů kdo si to přečetla tak to napište do jiného blogu nebo umřete do 5 dnů a to fakt!!

burus

(darina, 7. 8. 2013 17:44)

ted sem to skusila a nic se ne stalo to je asik lež :)

Tohle je blbost..

(Estyres, 18. 1. 2011 21:16)

Tady polovina lidí piše že je otravuje duch protože ho vyvolali...1) Ducha vyvolat nejde.. 2) Duchove jsou všude kolem nas.. 3) Jde se snima možna tak spojit tak že by tužkou kroužkovali ruzne písmena a čísla ale to je teďka jedno. Tímhle chcu říct že jedna čtvrtina si vymejšlí aby byli zajímaví protože je tohle téma zajímá a druha čtvrtina si to jenom snaži vsugerovat že je něco pronásleduje a straší.. A když duch straší určitou osobu tak se na sebe snaži upozornit a snaži se mu něco řict...
A Navíc pokud u tohodle návodu ktery nejde ale je to jenom táborová tradice a aby se trochu baly tak snad přemejšlete když řeknete vyvolávam BOŽENU NĚMCOVOU tak ona nebyla jenom jedna mohlo jich bejt treba dalších 1000.... Klidně mi pište že vaše historky jsou pravdivé ale i lidé kteří opravdu ví jak se spojit s duchy a mají to odskoušené tak vědí že tohle je totální blbost :)

Re: Tohle je blbost..

(Deky06, 29. 8. 2012 13:30)

A ty víš jak chtěl bych se to naučit magije e zajímavá a já mém na tohle trochu zálusk nápis mi na email nebo skype mirdek@seznam.cz Mirdek10

Re: PŘEČTI SI bylo to divné

(Aneta, 29. 10. 2012 19:11)

Ahojte asi tomu nebudete věřit, ale doopravdy se to stalo su svědek protože sem v tom byla i já...

TEXT: Byly jsme s kámoškami ve škole na 5.hodinu nás měl učitel. Měli jsme téma DUCH! V tu dobu mi po zádech přejel elektrický proud :( Znala sem totiž z dřívější doby příběhy s duchami. Vůbec sem si na to dřív nezpoměla, ale v tu chvíli JO! Bylo to děsné a já sem potom šla k učitelovy a naproti mně bylo zrcadlo.. nedalo se přehlídnout a já se do něj podívala a najednou se mi zestříbrnilo oko :( rychle sem se podívala pryč a už sem na to zapoměla jenomže... MÁŠ ŇÁKÝ PŘÍBJECH S DUCHAMI??? JESTLI JO ZAVOLEJ MI OD ÚTERÝ,STŘEDA A PÁTEK OD; 12:55 DO 18:00, O VÍKENDU TELEFONÁT NEBERU!!!

Re: Re: PŘEČTI SI bylo to divné

(Vojta, 27. 7. 2013 21:28)

Já bych ti zavolal klidně ale nenapsala jsi mail ani tel.číslo a jen tak pro zajímavost kolik ti je let :)

duch-vyvolani

(anonym, 25. 7. 2013 12:19)

Chtela bych se zeptat,jestli to vyvolavani neni nejak nebezpecne?Ze by to melo potom nejake nasledky,na me ci na moji rodinu.Prosim odpoveste co nejdrive.Predem dekuji


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »