Jdi na obsah Jdi na menu
 Satanistická bible je kniha napsaná Antonem LaVey v roce 1969. To obsahuje sbírku esejů, pozorování a základních satanských rituálů a obrysy LaVey je jedinečná satanská filozofie (ačkoli autor prohlašuje, že je ovlivňován Machiavelli, Aleister Crowley, Friedrich Nietzsche, Ragnar Redbeard, a Ayn Randová mezi ostatními). Kniha slouží hlavně sjednotit někteří univerzálních principů satanské myšlenky, a je ne (a velký) zvážil to být přísný satanský dogmatický kód. Poněkud, to je LaVey je osobní filozofické založení, které tvoří jeho osobní ideologii Satanism.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: V Pekle žádne teplno,žádné jídlo a vůbec né dobré,a žádna privilegia

(kajman, 4. 1. 2013 14:53)

Jak můžete milá KŘESŤANKO,porovnávat satana s bohem,zlo s dobrem když obě věci jsou si vyrovnané!Bůh má křesťany a satan má satanisty.

Re: V Pekle žádne teplno,žádné jídlo a vůbec né dobré,a žádna privilegia

(azazel , 19. 2. 2013 22:32)

aš dostaneš nejakou nemoc nebo seti neco stane modlise velebtveho boha nám teplo nebude ale tobě jistě ano buch te zahřeje a bude te velebit jak tomu mužeš věřit genocidy vraždy smrt mor cirkev vraždila tisíce lidí vjeho jmeně hitler a židé potomci krista proč jim nepomohl satan je vječní veleb ho a možná ti odpustí

Re: V Pekle žádne teplno,žádné jídlo a vůbec né dobré,a žádna privilegia

(Monča, 1. 3. 2013 22:18)

Nechci bejt hnusná křesťanko, ale satanismus není jen nenávist a zloba, je to hlavně lidskost... Každej občas šlápne vedle, řekni mi, kdy jsi potkala takového člověka jako je bůh? Nikdy žádnýho takovýho člověka nepotkáš.... Jelikož není lidskej.... Neexistuje žádný tvor který: Nepokradl, nezalhal já nwm jak dál co vám to do tý hlavy vnáší...

Re: V Pekle žádne teplno,žádné jídlo a vůbec né dobré,a žádna privilegia

(Revers_cross, 7. 7. 2013 16:27)

Milá Křesťanko
ten tvůj "BŮCH" xD ti zapoměl naďelit mozek že?? Nebo si nestála frontu když je rozdával nebo já nevim moc te prosim starej se o svojí víru a nám nech tu naší jo??
předem moc Ďekuju

Lež ...

(Markr , 25. 3. 2013 21:10)

A kdo je to bůh ...je vyplod našich předků nad lidmi jenž měli pro nás nadlidské věcia technologie ...jen veříme tím v mimozemské bytosti ...

ste debilové

(pepa, 14. 2. 2013 19:21)

satan neexistuje. bůh neexistuje. vy sice existujete, ale ste uplne vypatlani dementi. jak jedni, tak ti druzi (debilni holcicky, co si hrajou na dulezite nepocitam) ste kokoti.

Re: ste debilové

(Maik, 15. 2. 2013 21:44)

víš hovno co existuje a co ne kryple

Realita

(Roman, 11. 1. 2013 18:07)

Jestli existuje bůh nevím,ale pokud ano,tak proč dovolí aby se páchaly taková zvěrstva,jako například vraždění a znásilňování malých dětí,kteří za nic nemůžou a nemůžou se ani bránit???
Pokud bůh někde existuje,tak já ho 100% nenávidím a opovrhuji jím.
Nikomu neříkám v co má či nemá věřit,ale já osobně dávám přednost Satanovy.
Ano je to princ lží atd.,ale alspoň si na nic nehraje.¨
Kdyby to bylo alspoň trochu realné hned z místa bych mu upsal svou duši...

pravda

(..., 27. 1. 2012 1:42)

Pan je len jeden a to je BOH ....

Re: pravda

(kajman, 4. 1. 2013 15:05)

JAK MUŽEŽ ŘÍCT ŽE JE JEN BůH.TO JE JAKO KDYBYS ŘEKL ŽE JE JEN DOBRO.To asi těžko milej zlatej.

....

(anonym29, 30. 9. 2012 21:15)

Jestli existuje Bůh.....dovolil by abych dostal rakovinu?nevěřim v něj.Celá má rodina je pobožná,ne tak moc ale v Boha věří.ja víru ztratil tak nač tady ty komentáře o křestanech a atejistech.Každyý člověk musí v něco věřit.satan satan satan a jeste 666 tady napsal jeden blb.je ubohej a jeste ubozejsi ten kdo tady řeší pravopis asi vychovavali profesoři ne doma.nekdo uctiva Boha,nekdo dabla.ale dabel je jedna velka fales,naslybuje ti hory doly jen aby si mu slouzil.pak te stejne zradi.uctivat boha?naco jako,vysvetlete mi naco uctivat boha nebo v nej verit.je to hovadina chvalme hospodina no hned tak ja budu chvalit kdyz si to nezaslouzi ani Buh a ani dabel.skuste verit v Boha kterej vas zradi.tak jakej je v tom rozdil jestli vas zradi Buh nebo dabel.vyjde to nastejno jsou si stejny jako vejce vejci.ted me muzete kritizovat kdyz o tom nemate ani paru ani jeden z vas tady jaky to je umirat a neverit v nic.a jeste resit pravopis :DDDD no neni to smesne?a jeste se urazet navzajem.kazdyho vec kdo v koho veri.ale prosadit nazor si musi kazdy.tak zdar vsem tot odemne vse.

Kdož jsou?

(C, 28. 7. 2012 17:56)

Nač se zaobírat posmrtným životem, kam příjdu a co se mnou bude, kdo hřeší je mu odpuštěno to řekl bůh, tak jaké má smysl nějaké tlachání o peklu i kdyby se tam duše dostala nejsme to my kdo o tom rozhoduje, čiňte dobro a čiňte zlo, ale vždy z dobrým úmyslem, protože až se Vás u brány zeptaj proč, co jim odpovíte. Bavilo mě to, to on mi přikázal či co je na tom špatného. jednou jsem byl klinicky mrtev asi 40 minut a pravda je, že sem neviděl nic, to zmiňované nebe je ten ráj jaký si představujete je to jen v myšlenkách a otázka pekla je jen to špatné co jste prožily to Vás čeká po smrti. Jde o to jestli vše co činíte je v dobrém či špatném, nikdo by Vás neměl odsoudit a Vy nesuďte nikoho. jsem potetovanej mám zvrhlí myšlenky a touhu zabít toho kdo mi škodí, ale nemám strach z toho, že i kdybych udělal v životě mnoho ošklivého, že se dostanu do pekla, neboť nevím jak nazvat to v čem dnes žijem, to jest podle mého to pravé peklo, ale dost o peklu a o ráji, vše je to o přístupu a o moudrosti, buďte moudrými již jako lidé a né jako post mortem, až budete tam či onam už bude potdě na to říkat si měl jsem být jiný . . ., osud máte ve svých rukou i když je Vám dán, ale cesta není nikdy dána a´, tak než naplníte poslání svého osudu udělejte něco pro sebe . . .

Jsem satanista

(Toryn, 6. 5. 2012 12:21)

Jsem satanista a nikomu nevnucuji moje vyznání. To že církev zničila spousty životů jen aby ovládala své ovečky, zabavovala majetek ve jménu boha, to vše se děje i dnes. Právě pro to satanismus krom jiného hlásá pud sebezáchovy, zdravý rozum a učí nás rozdělovat lež od přetvářky. Nejde o satana, jde o symbol, jde o zdravý rozum. Jen úspěšní lidé jsou satanisté, protože jen tak lze dosáhnout toho, co dosáhli. To že budu jako ovce kývat a podvolovat se jinému, je blbost kterou hlásají křesťané! Poznání je jedním ze smyslů života satanisty, kde cesta přináší větší rozkoš než samotný cíl. Vědomosti jsou moc. Náboženské dogma, slepá víra, přijetí něčeho bez výhrad tě přivádí do otroctví mysli. Ke všemu přistupuj kriticky, všechno přehodnoť! To je to, co nesnáší pánbíčkáři, skutečnost a realita.

Re: Jsem satanista

(Lena, 31. 5. 2012 18:27)

Já jsem wiccanka, ale se vší s tebou souhlasím, jen ten Satan je dost negativní symbol. Ale to z něj udělali pokrytečtí křesťané s tejně jako to udělali s pohany tak co.
Moje nové moto: Jestliže je neporazíš ty, zanedlouho porazí oni tebe.

Reakce na poslední komentář

(Daniel, 24. 1. 2012 16:34)

Již 2000 let žijeme ve lžích,genocidě,útlaku a strachu z církve..Proč máme věřit ve víru spasitele v jehož jménu byli mučeni a vražděny možství nevynných duší?
Proč máme dělat ovce vatikánu a Ježíši Nazaretskému a nechat je rozhodovat o našem osudu? Kdo mi dá odpověd nebo rozumné vysvětlení proč křestané vyznavače pohanství a dalších polyteických náboženství vyvraždili?

V satanismu a polyteismu nacházím velké místo pro to dokázat co jsem a co ve mě je! A nikdo mi neříká,že se vydávám hříšnou cestou!
Satanismus mi otevřel cestu k temným silám přírody a dává za pravdu mým tělesným potřebám.
Už 2000 let křestané útočí na okolní víry jen, protože jsou jiné a ctí něco jiného!
Každý kazatel,kněz,farář či mnich považuje Satana a jeho okolí za špatné a zkažené místo toho aby hledali chyby sami u sebe a snažili se je napravit.

Problém každého křest´ana je 1) Málo informací 2) Podřadnost..
Já jsem svým pánem a byl mi dán osud a do jeho naplnění mi byl dán čas, který si povedu svou cestou..Jméno Ježíš nese tolik krve a utrpení z nevynných, že je skoro hřích jej vyslovit

víte očem mluvíte?

(člověk, 8. 8. 2011 1:59)

víte všichni mluví o víře ale víte očem mluvíte třeba ja sem stratil všechno uš několikrát má duše je prokletá ano cítím vždy jen bolest ja vim očem mluvim proč chcete bliže k temnu věčina zvás temnotu ještě ani nepocítila a nechtějte jí cítit věřte mi vím očem mluvím

www.technolifestyle-nasrat.estranky.cz

(pirate.deluxe, 22. 2. 2011 17:25)

to je zkopírovaný z Google překladače ne? :-D docela trapný...btw: nikdo z vás tady neví o čem mele - prej "jak se mám upsat Satanovi" no LOL btw: je satanismus a satanismus ;-) těm co říkaj "nezahrávejte si" doporučuju si tu Satanskou Bibli přečíst...

Re: www.technolifestyle-nasrat.estranky.cz

(kuna, 12. 3. 2011 10:22)

tak jo, přečtu.. jestli myslíš třeba mě :)

Re: www.technolifestyle-nasrat.estranky.cz

(vercaruzi, 5. 5. 2011 18:09)

souhlasim

Re: www.technolifestyle-nasrat.estranky.cz

(Kara, 30. 5. 2011 17:47)

Mám stejný názor :-)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »