Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 Satanistická bible je kniha napsaná Antonem LaVey v roce 1969. To obsahuje sbírku esejů, pozorování a základních satanských rituálů a obrysy LaVey je jedinečná satanská filozofie (ačkoli autor prohlašuje, že je ovlivňován Machiavelli, Aleister Crowley, Friedrich Nietzsche, Ragnar Redbeard, a Ayn Randová mezi ostatními). Kniha slouží hlavně sjednotit někteří univerzálních principů satanské myšlenky, a je ne (a velký) zvážil to být přísný satanský dogmatický kód. Poněkud, to je LaVey je osobní filozofické založení, které tvoří jeho osobní ideologii Satanism.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

LIKE jesus because DEAD body on krucifix symbole

(mike joint a kristina, 28. 3. 2014 21:22)

na hodne mistech se da vydět ta mrtvola na kříži-obrazky,stare domy,vesnice,satanisti jak na to chčijou

hovno

(láska nebo nenávist?, 31. 3. 2014 10:03)

tak do toho-zabij mně-a já zabiju tebe a všechny lidi protože vás všechny nnenávidím-dnes spáchám sebevraždu a vezmu s sebou celé město-odpálím jadernou nálož a všichni chcípnete a můžete souložit s avatary i Satanem-má gigantický rudý zadek a miluje Saddáma Husajna vy strejdomrdi!

Re: LIKE Satan because DEAD Satan on his intestines

(satanfucker, 31. 3. 2014 10:17)

na hodne mistech se da vydět ten rohatý ZMRD Satan obrazky,stare domy,vesnice, iluminati a náckové na to serou!!! nenávidím mike jointa tu zasranou buznu a tu lezbkickou kundu kristínu-posrat a zabít uškrcením na vejcovodu nebo střevu aby ta svině neměla nikdy Satanisty v prdeli a posteli-upalte všechny strejdomrdy a čarodějnice a Harryho Potera-ať žije Voldemort prasomrd

Die mike joint

(satanfucker, 31. 3. 2014 10:13)

dnes tu všichni chcípnete-lidský kurvy!!! 88

ne kecam to ja zavedla tuto net stranku,víš?

(kristína , 28. 3. 2014 19:53)

jsem věřící ale buh je homosexual jak tvrdí muj kluk mike joint


Re: ne kecam to ja zavedla tuto net stranku,víš?

(kristina, 31. 3. 2014 10:06)

jsem nevěřící ale Satan je homosexuál a zkurvený strejdomrd!

Re: ne kecam to ja zavedla tuto net stranku,víš?

(satanfucker, 31. 3. 2014 10:12)

tvůj kluk byl čurák a zmrd tak jsem ho zavraždil a ty jsi moje kurva a já tě vohnu a ojedu do prdele a pak tě oběsim na tvém střevu ty čubko a pak to odpálím! Dnes v 18 hodin všichni zemřete. Nenávidím vás vy zmrdi a vedlejší produkty darwinova zmrdského prdu-evoluce! SIEG HEIL!!! 88

Shut up ye unclefucka!!

(satanfucker, 31. 3. 2014 10:09)

Drž tu svoji držku strejdomrdéé (Satane),
ty jeden vyjebanej tlustoprdeee (Satane)!
Jseš zasranej čurák tlustoprde (Satane). Největší a nejzmrdanější zmrd ze všech je Satan-tluste ja teplej prasomrd a strejdomrd a šuká tu kurvu kristínu-odpornou čarodějnici! Všecky vás dnes upálím hromy ze své jaderné prdele!!!!! ha haha haha!! LA RESISTENCE!!!

estranka satanic

(kristina , 28. 3. 2014 20:31)

sex je manželsky ale to u nas satanistu neva ,myslim ja a mike joint rbastard.on je tak pozorny ke mě na to jake to je zlo,je znat že zlo neexistuje že to jsou 'jen' top inteligence bytosti,top souls


Re: estranka satanic

(satanfucker, 31. 3. 2014 10:04)

ste jen banda posraných strejdomrdů!! Satan je buzna

pro koment láska(jesus in ya heart)

(kristina(majitelka stranky , 28. 3. 2014 23:54)

pro koment 'láska' prosim už nepiš sem jestly maš víru v ježíše tak jsi hodný a uposlechneš moji prosbu,ale prosimte piš fakt jinam toto je satanismus stranka.nic ve zlém,diky a ahoj

Re: pro koment láska(Jesus in your heart)

(láska nebo nenávist?, 31. 3. 2014 10:00)

je mi líto-ale satanisty a pohany poslouchat nebudu! Satanismus neexistuje a Satan je jen padlý anděl který se nemůže rovnat našemu Pánu-On je Bůh a Satan Ho musí poslouchat! Takže prosím zavrhni Satana a uctívej Ježíše Krista! Nebo mne proklej, stejně brzo umřu protože mš lidi (a ne jen jako ty nenávidí). Včera jsem se pokusil o sebevraždu ale Pán mne ještě zachránil... co mi můžete udělat vy? Zabít? Do toho, uděláte mi jen radost. Mě tu už nic netěší, všichni mě opustili a zradili, nikdo mě memá rád. Jsem sám a zahnán do kouta a nemám co ztratit. Denně myslím na smrt-mé srdce je zlomeno a krvácí neuvěřitelnou bolestí. Jestli mám zemřít tak se mnou půjde do Pekla celý svět! I s tím hloupým Satanem mně je všechno jedno. Jsem plnáý zmaru a hořkosti a nenávisti ke světu a lidstvu. Kdybych měl moc nad atomovými zbraněmi všechny bych vás i sebe vyhladil. Páč lidstvo si nezaslouží lásku, ale jen smrt a vyhlazní! hauk-domluvil jsem! tvá nenávist je cítit-nebraň jí a pustť hněv ze srdce ven-tak se tvá cesta do temnoty završí a konečně spatíš svého milovaného falešného boha Satana! Po tom toužíš? Tak to udělej! Já jsem mrtvý muž!

thank for kristina comment

(mike joint, 28. 3. 2014 21:35)

tak ježíšové-mentalne zaostalé duše-TY NEVÍŠ JAK HLUBOKA MA BYT STUDNA?? A uz maš taky kluka,až po svatbe ale ano!v (..)

chci být služebníci Ježíše Krista

(kristina, 26. 3. 2014 16:37)

chci být věřící!

satan speak over my body:please bitch kid for all this comments,no try any satanism and go to gas chamber or suicide your self

(mike joint (rbastard) (usa,cz), 24. 3. 2014 19:01)

*mike joint ( i )
*krystina ( majitel teto stranky )
ahoj my jsme teď spolu a chodime spolu j a dnes jsme zas nemely co delat tak jsme se cele odpoledne suck (lízat) a pak jsme koukaly na you tub slipknot live concert. Jo ja mike a krystina -my chceme byt taky Satanisti jak to mame udelat?

sebevražda je hřích

(láska, 26. 3. 2014 16:36)

Ježíš je Bůh a je mocnější než hloupý Satan-volejte na jméno Pína a nehřeště! Sex patří do manželství a lízání (suck) je hřích!

at si satanista nebo ne tak jsi mrtvola i všichni co znaš

(mike rbastard(mike joint), 24. 3. 2014 19:16)

best metal 'deicide' best track where is your god,ha ha kinda name for muzic track .best is rap in metal

Re: at si satanista nebo ne tak jsi mrtvola i všichni co znaš

(láska, 26. 3. 2014 16:34)

Satan je zlo a rap je odporný satanský pazvuk! Love Jesus and hate all sins! Rap is evil and stupid sin

:))))

(mike joint (rbastard), 24. 3. 2014 18:50)

Hi ja chci byt taky satanista jak to mam udelat :))) wait,now i lie,i rap flash and you Kid bitch. Like mike *joint (usa). hm. (comment no dislike on *krystína.

Re: :))))

((mike joint (rbastard), 24. 3. 2014 18:50, 26. 3. 2014 16:32)

Hi ja chci byt taky kristovec jak to mam udelat :))) wait,now i lie,i love Jesus


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »