Jdi na obsah Jdi na menu
 Satanistická bible je kniha napsaná Antonem LaVey v roce 1969. To obsahuje sbírku esejů, pozorování a základních satanských rituálů a obrysy LaVey je jedinečná satanská filozofie (ačkoli autor prohlašuje, že je ovlivňován Machiavelli, Aleister Crowley, Friedrich Nietzsche, Ragnar Redbeard, a Ayn Randová mezi ostatními). Kniha slouží hlavně sjednotit někteří univerzálních principů satanské myšlenky, a je ne (a velký) zvážil to být přísný satanský dogmatický kód. Poněkud, to je LaVey je osobní filozofické založení, které tvoří jeho osobní ideologii Satanism.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Kdo upíše svou duši Satanu...

(lussy, 23. 9. 2013 18:25)

Nic proti,ale myslím že to krapet přeháníš ne..tedy myslím s těmi jídly :D tk satan vás hned nebude vítat s otevřenou náručí jak to někteří čekáte.Tohleto všechno co si sem napsala (a je to fakt dobrý :))Tak to si musí KAŽDÝ zasloužit ;)

Re: Re: Kdo upíše svou duši Satanu...

(a, 24. 10. 2013 17:38)

jai blbá-leze ti na mozek že jsi neměla muže

Re: Kdo upíše svou duši Satanu...

(Archangel, 20. 7. 2011 15:05)

Ano! Chceme to!

Re: Kdo upíše svou duši Satanu...

(Daniel, 24. 1. 2012 16:39)

Dokážu přijmout svůj osud! Narozdíl od zbabělých, kteří před ním budou utíkat!

Re: Kdo upíše svou duši Satanu...

(kajman, 4. 1. 2013 15:06)

!!ANO!!

Re: Kdo upíše svou duši Satanu...

(kajman, 4. 1. 2013 15:09)

Mě by zajímalo kdo z vás je SATANISTA já jo a jsem z Červeného Kostelce

Re: Kdo upíše svou duši Satanu...

(Křesťan, 13. 9. 2013 19:57)

Ne

Uvědom te si co mluvite

(kŘESTANKA, 26. 9. 2011 17:17)

Lidi..Co vám dava Satan nic,Co v něm mate NIC.Jestly ho znáte a předpokladám že ano tak vite že je to lhař a podvodnik a je Pán zla a hříchu on vám jen našeptavá a namlouvá že je to dobre ho uctivat Satanisté nebudou mít v Pekle žadne privilegia budou na tom stejně jako ateiste budou věčné trpět a žiznit satan je dobrej Politik a zná stejně dobře lidi jako sam BŮH..a Proto ví že se jim nechate ovlivnit chce vam dat pocit že ste jeho přatele ale Satan nenavidí celé Lidstvo proto že sme dilem Boha a vi také..A pro to vás i přesto všechno jak plivete Bohu do tvaře Bůh miluje miluje vás Božskou láskou..Měli byste si uvědomit co dělate Je to špatny uvědomte si že SATAN je VYČURANEJ POLITYKAŘ A LHÁÁŘ kterej oblbuje i vás a není žaadná vyjimka...

Re: Uvědom te si co mluvite

(Lussy, 23. 9. 2013 18:21)

Nic pro ti ale..Jak nás může stvořit neexistujíci bytost?To mi teda jako vysvětli..Podle mě si nás zkrátka udělali rodiče a to je celý..

Upsat se satanu

(Domax, 7. 8. 2013 14:05)

Kdo by se chtel upsat tady mate stranku: satan-666.webnode.cz

V Pekle žádne teplno,žádné jídlo a vůbec né dobré,a žádna privilegia

(Křestanka, 26. 9. 2011 17:26)

Četla sem tu všechny komentaře je to smutné....
Zajimalo by mě jak si mužou myslet že v pekle budou mít Sataniste dobre jídlo a že jimk tam bude teploučko
je to smešny jak znich dělá Satan najivni a hloupoučké lidičky ale on moc dobře vi jak na vás Satanisté...Znáteho???Možná se vam on zjevil a ukazal jako že je dobry že když mu budete sloužit tak pro vas má mistečko v pekle a namlouvá vam že bude te mučit sním Atejisti a proklínat Křestany hmmm to je teda hezká představa ale musím vam milí Satanisté řict pravdu...Vás stvoříl BŮH a ne Satan Satan je malí pan o proti Bohu..A Satan to dobře ví a nenavidí vše co stvořil Bůch takže co stoho vyplíva i VÁS!!! Ale těší ho myšlenka že vás muže tady oblbovat že se budete mít v pekle dobře ale jen co tam skončíte tak poznáte co je zač....Tak to je o demě vše.......Slava našemu Panu JEŽÍŠI KRISTU NAŠEMU SPASITELY A PANU CELE ZEME.PŘIJD BRZI AMEN.....

Re: V Pekle žádne teplno,žádné jídlo a vůbec né dobré,a žádna privilegia

(Camel, 14. 11. 2011 14:54)

Váhu každého argumentu podpoří vzdělanost a intelekt...což se o příspěvku autorky "křesťanka" plném pravopisných chyb, rozhodně říct nedá,...

Re: Re: V Pekle žádne teplno,žádné jídlo a vůbec né dobré,a žádna privilegia

(Daniel, 24. 1. 2012 16:36)

Ten intelekt jí omezuje její víra a ta ji zaslepuje..
Může být v životě i třeba poustevníkem a nikdo ji nespasí, ale vadí mi, že křestané se navážejí do ostatních vyznání a vnucují všem boha jako všemocného

Re: Re: Re: V Pekle žádne teplno,žádné jídlo a vůbec né dobré,a žádna privilegia

(kajman, 4. 1. 2013 15:13)

To máš recht!Mě taky skoro všude vnucujou Boha

Re: V Pekle žádne teplno,žádné jídlo a vůbec né dobré,a žádna privilegia

(Zmije, 19. 11. 2011 21:50)

A jak víš že to není obráceně,že bůh neoblbuje křestany .
P.S.
Tolik chyb v textu,to se jen tak nevidí.

Re: V Pekle žádne teplno,žádné jídlo a vůbec né dobré,a žádna privilegia

(viking, 17. 1. 2012 18:48)

a bůh stvořil dalšího neznalce jazyka českého...zhyneš v rukách ďábla ...666

Re: V Pekle žádne teplno,žádné jídlo a vůbec né dobré,a žádna privilegia

(viking, 17. 1. 2012 19:20)

a bůh stvořil dalšího neznalce jazyka českého...zhyneš v rukách ďábla ...666

Re: V Pekle žádne teplno,žádné jídlo a vůbec né dobré,a žádna privilegia

(Metztli, 24. 3. 2012 21:28)

Milá Křesťanko, nehodlám ti rozmlouvat tvůj názor na tuto věc. Jen bych ráda znala odpovědi na některé otázky, když máš jistotu a víru v Boha.... Proč Bůh dopustil všechny ty války a nevinné oběti? Proč Křesťané nedokáží tolerovat jiné víry? Proč Křesťané vždy nejvíce pronásledovali Židy? Proč křesťanští kazatelé jinak kázali a jinak konali? Proč lhali? Ptáš se tu kohosi, jestli se mu Satan zjevil.... tobě se snad Bůh zjevil? Jak vypadá? Proč žena znamená méně než muž, když v "pohanských dobách" byla uctívána? Proč Bůh dopustil, aby to co stvořil, co fungovalo, bylo zničeno? Těch otázek je spousta a spousta a odpovědi nejsou... odpovíš mi ty, nebo snad sám Bůh? Kde je všechna ta láska? Proč jsou znásilnění? Proč se zabíjí, když "nezabiješ"? Proč lidi týrají své staré rodiče, kteří jim dali život, vychovali je..... Nikdy v Boha věřit nebudu, je to pro mě jen mystická postava vymyšlená nejvyššími duchovními v začátku patriarchátu. Nikdy nemůže nastat rovnováha pokud se jedna polovina vyvyšuje nad druhou. TAkhle bychom mohli diskutovat a dohadovat se do nekonečna. Každý má nějaký svůj názor a má právo ho vyjádřit, ale určitě ne ho vnucovat tvým způsobem. ......Mimochodem, mě nestvořil Bůh, já byla počata svými rodiči (jestli víš jak to mezi mužem a ženou chodí), tudíž jsem z masa a kostí. Kdyby mě stvořil Bůh, asi bych byla jen jakási mlhovina, která se rozplyne s malinkým závanem větříku. ;) Podívej se na svět kolem sebe trochu reálným očkem, i bez Boha je tu krásně. Proč bych si měla odříkat spoustu věcí kvůli frontě před Nebeskou bránou, tam už si neužiju nic. Možná tak brnkání na harfu a spoustu nudy. ;) Tak užívej života, dokud tu jsi!!!! ;)

Re: V Pekle žádne teplno,žádné jídlo a vůbec né dobré,a žádna privilegia

(cheepeck, 12. 7. 2012 22:54)

Podle mne neexistuje žáden bůh ani satan je to jen výmysl lidí. Když to tak vemete kdysi (v době středověku) by stačilo vzít jen pitomou baterku a posvítit s ní někam tak by vás brali jako anděla a naopak někoho zastřelit pistolí a brali by vás jako satana, tak jak vysokou technologii jsme my schopni povaźovat za boha. Kdyby se nám podařilo pochopit princip vesmíru tak by jsme odstranili boha protože bůh a satan je jen to co neznáme. (a neříkejte že není možné pochopit celý vesmír protože kdysi si taky mysleli že není možné létat stroji těžšími než vzduch, dostat se na měsíc, obeplout zemi, ...... a kde jsme teď)

Re: V Pekle žádne teplno,žádné jídlo a vůbec né dobré,a žádna privilegia

(kajman, 4. 1. 2013 14:53)

Jak můžete milá KŘESŤANKO,porovnávat satana s bohem,zlo s dobrem když obě věci jsou si vyrovnané!Bůh má křesťany a satan má satanisty.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »